Ręczniki z logo tłoczonym

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręczniki z logo tłoczonym

Ręczniki z logo tłoczonym

Ręcznik hotelowe mogą być idealnym narzędziem w prowadzonej kampanii reklamowej. Z jednej strony doskonale sprawdzają się jako wyposażenie pokojów hotelowych, natomiast z drugiej strony, zaopatrzone w nazwę hotelu czy firmy stanowią ich wizytówkę.

Goście hotelowi, korzystając z ręczników pełniących podwójną funkcję, szybciej zapamiętają nazwę hotelu, dzięki temu, istnieje szansa, że zjawią się w nim po raz drugi lub polecą go swoim znajomym. Ręczniki hotelowe z logo mogą stanowić ciekawą alternatywę dla cieszących się niegdyś dużą popularnością długopisów i breloków firmowych.

Siła reklamy na naszych ręcznikach hotelowych

Asten to uznany producent ręczników hotelowych. Dysponujemy doświadczeniem, które pozwala nam przewidzieć potrzeby naszych Klientów. Świadomi jesteśmy siły, jaka tkwi w reklamie, dlatego proponujemy Państwu tekstylia hotelowe wyposażone w elementy stanowiące wizytówkę prowadzonej przez Was działalności. Nie ulega wątpliwość, iż jest to najbardziej przyjazna dla skóry forma reklamy.

Istnieje wiele technik aplikacyjnych, jednak najpopularniejszą z nich jest relief, czyli tłoczenie grafiki na materiale.

Zobacz kartę produktu

Wytłoczymy logo hotelu

Technika ta wyróżnia się prezentacją logo dzięki „wybraniu pętelek”, które pozwala uzyskać efekt tłoczenia wzoru. Ręcznik z napisem reliefowym nierzadko połączony jest z logiem w bordiurze.

Zaletą tej techniki jest:

  • trwałość wzoru, który nie „znika” w trakcie prania lub suszenia;
  • możliwości wykonania wzoru na całej powierzchni ręcznika.

Wykonany tą metodą wzór widoczny będzie na jednej stronie ręcznika reklamowego, natomiast druga strona materiału pozostaje bez zmian. Forma tłoczenia jest całkowicie uzależniona od indywidualnych potrzeb Klienta. W wykonywaniu tego typu zleceń specjalizujemy się nie od dziś, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, jesteśmy gotowi pomóc w wyborze symbolu, który następnie naniesiemy na ręcznik.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Jakość i długowieczność naszych ręczników hotelowych

Aby wytłoczony wzór mógł spełnić powierzone mu zadania musi znaleźć się na ręczniku frotte o optymalnej jakości. Takie właśnie są produkty proponowane Państwu przez Asten. Wykonane są one wyłącznie z najlepszej jakości bawełny, która:

  • dobrze chłonie wodę,
  • szybko wysycha,
  • jest miękka i delikatna dla skóry,
  • zachowuje swój kształt przez długi okres użytkowania.

Nasze ręczniki hotelowe to ozdoba sama w sobie. Odpowiednio dobrane do koloru ścian i rodzaju mebli łazienkowych mogą nadać wnętrzu elegancji i klasy, poszukiwanej przez osoby korzystające z usług obiektów noclegowych na całym świecie. Szeroka gama dobrej jakości ręczników hotelowych z oferty Asten gwarantuje możliwość doboru ręczników zarówno do łazienki nowoczesnej czy klasycznej, jak i awangardowej.

Zobacz kartę produktu

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00