Poduszki hotelowe

Asten / Poduszki hotelowe

Poduszki hotelowe

Kołdra hotelowa ma za zadanie otulić w czasie snu, ochronić przed chłodem. Zadanie poduszki jest całkowicie odmienne – powinna dawać odpowiednie podparcie dla szyi i głowy i z tego powodu poduszka istotnie wpływa na komfort wypoczynku. Spanie na nieodpowiedniej poduszce może skutkować wzmożonym napięciem mięśni w okolicach karku, bolesnością w tym rejonie, bólem głowy, spadkiem koncentracji, pogorszeniem samopoczucia.

Jeśli pragną Państwo, aby goście korzystający z usług Waszego hotelu mogli uniknąć wszystkich przykrych dolegliwości związanych ze spanie na nieodpowiednio dobranej poduszce, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Asten, jako doświadczony producent tekstyliów hotelowych, zna odpowiedź na wszystkie Państwa wątpliwości i pomoże podjąć właściwą decyzję w kwestii zakupu wyposażenia do hotelu.

Komfort snu gości w Państwa rękach

Najlepszym sposobem na zagwarantowanie komfortu snu gościom hotelowym jest inwestycja w poduszki optymalnej jakości – czyli takie, jak te z oferty Asten. Są to poduszki w białej, pikowanej tkaninie poszyciowej o wyjątkowej trwałości. Proponujemy Państwu wyłącznie artykuły wykonane z najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy dotyczące obiektów z branży hotelarskiej.

Stabilne wypełnienie (pierze, kulki silikonowe, półpuch) sprawia, że nasze poduszki hotelowe:

  • doskonale dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, kształtu szyi i głowy;
  • pozwalają przespać całą noc;
  • nie zmieniają swojego kształtu w trakcie użytkowania – przepikowania na poduszce zabezpieczają wypełnienie przed niesymetrycznym gromadzeniem się w jednym miejscu.

Zastosowane w naszych poduszkach wypełnienie jest również odpowiednio przewiewne, co sprawia, że spanie na nich to czysta, niczym nie zakłócona, przyjemność. Znaczna przepuszczalność powietrza daje bowiem uczucie świeżości i lekkości. Nasze poduszki przyczynią się do tego, że Państwa goście wstaną rano pełni energii, wyspani i gotowi do działania.

Wyjątkowa wytrzymałość

Nowoczesna technologia sprawia, że nasze poduszki wystarczają na lata. Są one wyjątkowo delikatne, trwałe, sprężyste i nawet po wielu praniach w 90oC zachowują swoje parametry. Wyróżniają się doskonałym przystosowaniem do intensywnej eksploatacji w obiekcie noclegowym. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości nie przynosi problemów. Co więcej, przeciwdziałają osadzaniu się kurzu.

Propozycja dla alergików

Poduszki z kolekcji Asten są przyjazne dla alergików. Dzięki temu idealnie sprawdzają się nawet w sytuacji, gdy któryś z gości boryka się z różnego typu nadwrażliwością. Są one całkowicie wolne od:

  • roztoczy kurzu domowego,
  • bakterii,
  • grzybów.

O jakości naszych poduszek świadczy fakt, że posiadają one etykietkę Oeko-Tex Standard 100, która oznacza, że tkanina została przebadana pod kątem parametrów istotnych dla zdrowia użytkownika.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Do tej pory wyposażyliśmy nie jeden obiekt noclegowy. Jeżeli planują Państwo zakupić większe ilości poduszek hotelowych bądź nawiązać długotrwałą współpracę – zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się przygotować ofertę dostosowaną do Państwa preferencji i potrzeb prowadzonego hotelu.

Wyhaftujemy Twoje logo na pościeli!

Call Now Button22 243 55 00