Obrusy

Asten / Obrusy

Obrusy

Bielizna stołowa to niezbędny element każdej restauracji i hotelu. To ona świadczy o lokalu i na jej podstawie Goście na pierwszy rzut oka oceniają charakter i standard realizowanych w nim usług gastronomicznych. .

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są obrusy i serwetki, struktura tkanin, wzornictwo i czystość to cechy, które można uzyskać dzięki odpowiedniemu doborowi tkanin. Warto także postawić na unikalne zdobienia w postaci haftowanego logo.

Obrusy w ofercie Asten

Obrusy i serwetki to podstawowe wyposażenie restauracji i hotelu. Bez nich nie może obyć się żaden lokal gastronomiczny. Ich jakość, kolor, faktura świadczy o charakterze wnętrza. Właściciele lokali dbają o to, aby stanowiły ozdobę przestrzeni. Dlatego tak ważny jest ich dobór do specyfiki wnętrza oraz do jego wyposażenia. Ciekawym urozmaiceniem jest personalizacja obrusów do restauracji i hoteli oraz serwet w postaci indywidualnego logo placówki. Znak reklamowy firmy wykonany na obrusie czy serwetce w postaci haftu będzie dodatkowym elementem zdobniczym i jednocześnie utrwalał będzie wśród odwiedzających Gości pamięć o hotelu czy restauracji. Obrus i serwetki świadczą także o klasie i elegancji lokalu oraz o dbałości o komfort Gości. Dlatego też, oprócz doskonałego wyglądu i dopasowania do stołów powinny zawsze cieszyć oko nienaganną czystością.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór obrusów i serwetek wykonanych z wysokich jakości tkanin. Dostępne u nas produkty oprócz eleganckich i trwałych materiałów odpornych na intensywną eksploatację, mogą posiadać unikalne, wskazane przez Państwa logo restauracji czy hotelu. Taki element dekoracyjny podnosi prestiż lokalu. Wykorzystane przez nas surowce sprawdzają się doskonale w praniu przemysłowym – posiadają trwałe kolory i są odporne na uszkodzenia.

Obrusy hotelowe z haftowanym logo

Skorzystaj z szerokiej oferty na wysokiej jakości bieliznę stołową do Twojego hotelu. Postaw na doskonałe tkaniny znakowane ekskluzywnym, haftowanym logo.

Oferta

Obrusy restauracyjne z haftowanym logo

Podkreśl wyjątkowość swojej restauracji i skorzystaj z unikalnego wzornictwa na obrusach w postaci haftowanego logo, które podniesie prestiż lokalu.

Oferta

Serwetki hotelowe z haftowanym logo

Eleganckie serwetki hotelowe ozdobione haftowanym logo są zarówno piękną ozdobą, jak i doskonałym nośnikiem informacji reklamowej. Sprawdź naszą ofertę!

Oferta

Zapraszamy do kontaktu

Call Now Button22 243 55 00