Metka metce nie jest równa. Niemniej jednak, bez względu na rodzaj, najważniejsze, aby wyróżniała się ona nieskazitelną jakością. Istotne jest, aby nie ulegała zniszczeniu w trakcie prania, suszenia, prasowania – żeby była odporna na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne (np. przetarcia) oraz została wszyta w odpowiedni sposób.
Jeśli szukają Państwo specjalisty, któremu warto powierzyć zadanie wszycia odpowiednio zaprojektowanej metki, dobrze trafiliście. Asten – specjalista do zadań specjalnych w kwestii tekstyliów – z przyjemnością zrealizuje powierzone mu zlecenie.