Wszywanie metek żakardowych oraz satynowych

Metka metce nie jest równa. Niemniej jednak, bez względu na rodzaj, najważniejsze, aby wyróżniała się ona nieskazitelną jakością. Istotne jest, aby nie ulegała zniszczeniu w trakcie prania, suszenia, prasowania – żeby była odporna na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne (np. przetarcia) oraz została wszyta w odpowiedni sposób.

Jeśli szukają Państwo specjalisty, któremu warto powierzyć zadanie wszycia odpowiednio zaprojektowanej metki, dobrze trafiliście. Asten – specjalista do zadań specjalnych w kwestii tekstyliów – z przyjemnością zrealizuje powierzone mu zlecenie.

Metki to nasza specjalność

Podobnie jak haft, metki są doskonałym sposobem na personalizację produktów tekstylnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy śmiało powiedzieć, że świat metek nie ma przed nami żadnych tajemnic. Asten specjalizuje się we wszywaniu dwóch rodzajów metek:

  • żakardowych – należą one do najczęściej stosowanych w produkcji odzieży; tkaninę żakardową tworzą rozbudowane sploty osnowy i różnokolorowych wątków; metka z tej tkaniny jest trwała i jednocześnie niebywale elegancka, daje możliwość dokładnego odwzorowania każdego nawet najmniejszego szczegółu, dlatego nadaje się do umieszczenia logotypu bądź nazwy firmy;
  • satynowych – wyróżniająca się miłym dla oka połyskiem metka satynowa jest również bardzo delikatna w dotyku; na metkach satynowych otrzymany od Klienta projekt zostaje nadrukowany; stosowana przez nas technika nadruku, zapewnia jego wysoką jakość oraz trwałość.

Wszyjemy metki z Twoim logo do wybranej przez Ciebie pościeli!

Możesz nam zaufać

Asten wyróżnia fachowa wiedza pracujących w firmie specjalistów oraz odpowiedni sprzęt, który pozwala wyprodukować dla Państwa metki zgodne z otrzymanym projektem.

W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z poziomu naszych usług. Dlatego proponujemy metki wyłącznie najwyższej jakości, niewrażliwe na codzienne użytkowanie. Chętnie podejmiemy się nawet największych wyzwań.

Państwa pozytywna opinia pozwala nam patrzeć z optymizmem daleko w przyszłość i wzbogacać ofertę produktów i usług.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00