Ręczniki basenowe

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręczniki basenowe

Ręczniki basenowe

Baseny z roku na rok zyskują nowych, wiernych zwolenników. To dla nich powstają nowe parki wodne, pływalnie kryte, baseny odkryte, sportowe oraz rekreacyjne. Coraz częściej baseny są jedną z atrakcji oferowanych przez hotele, które korzystającym z nich Klientom oddają do dyspozycji specjalne ręczniki basenowe.

Zobacz kartę produktu

Odpowiednia chłonność ręczników hotelowych

Wybór ręcznika basenowego nie jest wielką sztuką, ale należy wiedzieć, na jakie jego parametry koniecznie trzeba zwrócić uwagę, aby ręcznik dobrze spełniał swoje zadanie w tych konkretnych warunkach.

Ręczniki basenowe z kolekcji Asten to wysokogatunkowe wyroby z doskonałej jakości przędzy, miłe w dotyku, przyjazne dla skóry, i co najważniejsze – wyjątkowo chłonne, co szczególnie doceniają amatorzy basenów.

Chłonność ręczników wymieniana jest jako podstawowy parametr, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie ręczników bawełnianych. Warto podkreślić, że o chłonności ręcznika decyduje jego gramatura (ciężar tkaniny mierzony w gramach na metr kwadratowy), która w przypadku naszych polskich ręczników wynosi od 450 do 550 g/m2.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Szybkoschnące wyroby w naszej ofercie

Ręczniki basenowe z oferty Asten należą do ręczników szybkoschnących wyróżniających się wysokim komfortem użytkowania. Nasze ręczniki z bawełny są także niesamowicie wytrzymałe i można je prać w pralce, co sprawia, że są one idealnym wyborem dla luksusowych hoteli.

Proponowane przez nas zestawy ręczników dostępne są w czterech rozmiarach, spośród których najlepszym wyborem na basen jest ręcznik o wymiarach 90 x 150cm.

Zobacz kartę produktu
ss

Ręczniki basenowe – do wyboru do koloru

W naszej ofercie znajdują się zarówno białe ręczniki, jak i ręczniki kolorowe. Szeroka gama możliwości sprawia, że trafiamy z ofertą do licznego grona odbiorców. Naszym Klientom polecamy jednak ręczniki hotelowe kolorowe, które są zdecydowanie prostsze do utrzymania w czystości, niż ich białe odpowiedniki.

Na walory estetyczne ręczników basenowych, poza odpowiednio dobranym kolorem, może mieć wpływ znajdujący się na nim haft. Asten specjalizuje się w realizacji zleceń na ręczniki hotelowe z oryginalnym logo danego obiektu wypoczynkowego. Naszym Klientom proponujemy wykonanie wysokiej jakości haftu komputerowego, który niezwykle estetycznie prezentuje się na tle tkanin. Innym sposobem personalizacji, który jesteśmy w stanie zastosować jest wszycie metki żakardowej oraz relief.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00