Kontakt

Dane kontaktowe

ASTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Telefon

22 243 55 00

Email

biuro@asten.com.pl

Adres:

Ciupagi 1 03-016 Warszawa, Polska

Przedstawiciele handlowi:

Michał Brzyski

882 080 610

m.brzyski@asten.com.pl

 

606 710 760

biuro@asten.com.pl

Napisz do Nas

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Asten Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Ciupagi 1.  Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub elektronicznej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www.asten.com.pl Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ss

Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie. Nie musisz się jednak obawiać, jeśli prowadzony przez Ciebie hotel lub gabinet SPA zlokalizowany jest w Szczecinie lub Zakopanem. Pomożemy Ci w kwestii zaopatrzenia hotelu nawet wtedy, gdy Twój biznes działa poza stolicą. Zrobimy wszystko by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, odpowiemy na każde zadane przez Ciebie pytanie, przedstawimy naszą dokładną ofertę. Dlatego skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do dyspozycji Klientów w dogodnych dla nich godzinach i miejscach spotkań. Osoby zainteresowane ofertą Asten zapraszamy do skorzystania z jednego z naszych e-maili lub do kontaktu telefonicznego za pomocą jednego z podanych numerów. Wiadomość można do nas wysłać również za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, zostawiając swój adres mailowy oraz numer telefonu. Zapewniamy, że na otrzymane wiadomości odpowiadamy tak szybko, jak jest to możliwe.

Call Now Button22 243 55 00