Hafciarnia

Hafciarnia

Personalizacja tekstyliów za pomocą haftu cieszy się niemalejącą popularnością. Nie powinno to nikogo dziwić. Interesujący, wysokiej jakości haft na tkaninie przyciąga uwagę i jest gwarancją sukcesu. Jest to również najbardziej ekskluzywna i trwała metoda znakowania.

Jeśli pragną Państwo zostać zauważonym haft jest najlepszym możliwym wyborem. Jeśli szukacie profesjonalisty, który mógłby się zająć wykonaniem haftu na wybranych produktach – proponujemy nasze usługi. Asten zajmie się kompleksową realizacją Waszego projektu.

Haft logo na naszych ręcznikach hotelowych

Asten, jako producent tekstyliów hotelowych, ma dla Państwa doskonałe ręczniki, szlafroki, obrusy, serwetki, które wzbogacone w wyhaftowane logo hotelu bądź firmy, wpłyną na Waszą rozpoznawalność. W ten sposób zdobione wyroby mogą stać się idealnym gadżetem reklamowym lub mogą posłużyć np. jako prezent z okazji urodzin, wesela.

Wyhaftujemy dowolny napis na wybranym przez Ciebie ręczniku!

Jak pracujemy?

Jeśli chcą Państwo, aby logo lub nazwa firmy zdobiły ręczniki w prowadzonym przez Was hotelu – zapraszamy do kontaktu! Na początek będziemy potrzebowali projekt wzoru. Jeśli takowego jeszcze nie posiadacie, pomożemy w wyborze, który następnie umieścimy na wskazanym wyrobie tekstylnym. Zapewniamy, że nasi specjaliści stworzą haft będący wierną kopią ustalonego projektu.

Po adaptacji projektu (ten krok pomija się, gdy haftowany jest napis z gotowymi czcionkami) rozpoczynamy haftowanie. W trakcie wykonywania haftu używamy jedynie najlepszych nici, które wyróżniają się niebywałą trwałością, dzięki temu nie trzeba się obawiać, że wyhaftowane logo:

  • zblaknie w trakcie prania,
  • zetrze się,
  • po dłuższym okresie użytkowania stanie się nieczytelne.

Postaw na współpracę z profesjonalistami

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Branża, w które działamy, należy do wymagających, dlatego staramy się systematycznie rozwijać nasze umiejętności – uważamy, że tylko wtedy będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy niczym wyzwanie, którego realizacja daje nam ogromną satysfakcję.

Hafciarstwo ma bogatą tradycję, i mimo, że dziś zostało uproszczone przez dostęp do odpowiedniego sprzętu, nadal wymaga ono cierpliwości, której nam nie brakuje. Dzięki temu udało nam się zyskać zaufanie wielu firm, zadowolonych z naszych usług.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00