O nas

Hurtownia tkanin hotelowych

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji tekstyliów dla obiektów z branży HoReCa. Odbiorcami naszych produktów są zarówno hotele i inne obiekty noclegowe, jak i restauracje. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór materiałów, które w procesie produkcji wykorzystywane są przez profesjonalną szwalnię i hafciarnię, zapewniające najwyższą jakość usług. U nas znajdą Państwo kompletne zestawy produktów wykonanych z tkanin do obiektów hotelowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Zakres produkcji dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań. Specjalizujemy się w tworzeniu tekstyliów hotelowych dostosowanych do potrzeb poszczególnych Klientów. Naszym atutem jest kompleksowa realizacja, dzięki której u nas wybiorą Państwo spełniające Wasze oczekiwania materiały oraz zlecą wykonanie uszytych na miarę elementów wyposażenia hoteli.

Sprawdzony zespół specjalistów

Naszym atutem są pracujący w Asten ludzie. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin, którzy swoją wiedzę i umiejętności wykorzystują przy tworzeniu wysokiej jakości produktów znajdujących zastosowanie w obiektach hotelowych. Wszystkie zatrudnione w naszej firmie osoby rekomendują się wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na profesjonalną obsługę zleceń. Zespół menedżerski dba o przyjazne i rzeczowe kontakty z Klientami, kompetentni projektanci służą radą w zakresie doboru odpowiednich materiałów i designu, graficy przenoszą przekazane wzory znaków towarowych na materiały, a sprawne szwaczki przygotowują produkty. Naszym atutem jest kompleksowość wykonywanych usług. Realizujemy zamówienia, które obejmują wybór tkanin, szycie oraz znakowanie produktów logiem firmowym zleceniodawców.
Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który w rękach naszych specjalistów daje ogromne możliwości w zakresie produkcji tekstyliów hotelowych. Różnorodność produkcji, dbałość o szczegóły i wysoką jakość wykończenia sprawia, że jesteśmy firmą cenioną w branży.

Szeroki zakres produktów i usług

Hurtownia tkanin hotelowych Asten funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Przez ten czas zdobyliśmy szerokie grono stałych Klientów, którzy doceniają precyzję i fachowość realizowanych przez nas zadań. Oferujemy szeroki wybór tekstyliów hotelowych, wśród których znajdują się:
pościel hotelowa,
ręczniki,
szlafroki,
kołdry i poduszki,
ochraniacze,
kapcie hotelowe,
zasłony,
obrusy i serwetki.
Nasze pracownie tj. szwalnia i hafciarnia przygotowują produkty najwyższej jakości dostosowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Uznanie Klientów zyskuje także kompleksowość usług oraz możliwość personalizacji produktów poprzez znakowanie haftowanym logo.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Czego możesz oczekiwać po współpracy z Asten

Naszym celem produkcja wysokiej jakości produktów tekstylnych dla branży hotelarskiej i gastronomicznej, które oddawać będą charakter wnętrz. Pragniemy tworzyć artykuły, które będą odzwierciedlać oczekiwania Klientów i jednocześnie zaspokajać potrzeby użytkowników.
Korzystając z naszej oferty otrzymujesz:
– pewność wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do przygotowania zamówionych produktów,
– zapewnienie trwałości i odporności towarów na intensywne użytkowanie oraz czyszczenie,
– gwarancję przejrzystych zasad współpracy,
– rzetelną usługę opartą o specjalistyczny park maszynowy i doświadczonych pracowników,
– pomoc w zakresie doboru odpowiednich materiałów,
– dbałość o detale wykończenia,
– szybką i terminową realizację zleceń.

Profesjonalna szwalnia i hafciarnia

Szwalnia to jeden z najważniejszych filarów naszej firmy. Asten, jako producent wysokiej jakości tekstyliów dla obiektów hotelowych, dysponuje doskonale przygotowanym parkiem maszynowym, dzięki któremu przygotowuje produkty spełniające najwyższe standardy. Szczególną uwagę przykładamy do jakości wykończenia, która jest znakiem rozpoznawczym naszych Klientów.
Specjalistyczne narzędzia pozwalają nam także na wykonywanie precyzyjnych haftów uwzględniających detale. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z oferty polegającej na znakowaniu tkanin haftowanym logo, wykonanym za pomocą haftu maszynowego.
Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane i doświadczone szwaczki, które gwarantują profesjonalną realizację wszystkich zamówień.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00