Ręcznik EPONGE 20/2

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręcznik EPONGE 20/2

Wysoka jakoś ręczników EPONGE 20/2

Szukają Państwo rzetelnego producenta zajmującego się dystrybucją tekstyliów hotelowych oraz artykułów dedykowanych do obiektów świadczących usługi noclegowe? Planujecie zakup ręczników hotelowych? Nie muszą Państwo dłużej szukać, bowiem nasza firma jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze oczekiwania.

Rozmiar naszych ręczników

W naszej gamie produktów posiadamy ręczniki bawełniane o różnych wymiarach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania Klientów bez względu na to, jaki rozmiar ręcznika poszukują w danym momencie. Posiadamy w swoim asortymencie:

  • mini ręczniki (30 x 30 cm) w formie kwadratu, używane jako ręczniki dla dzieci i pozwalające na osuszenia rąk lub twarzy zaraz po umyciu;
  • podstawowy i uniwersalny średni rozmiar klasycznych ręczników toaletowych o wymiarach 50 x 90 cm przeznaczonych do codziennego użytku, tj. używa się ich jako ręczniki do włosów, suszenia rąk, twarzy, ciała;
  • ręczniki frotte 70 x 140 cm przeznaczone do użytku codziennego wykonane są z bawełny o splocie frotte;
  • ręczniki kąpielowe 90 x 150 z racji bardzo dużego rozmiaru nazywane są również ręcznikami do sauny.
Zobacz kartę produktu

EPONGE 20/2 - produkt z górnej półki

Ręcznik EPONGE 20/2 (podwójna krótka pętelka) to produkt, wykonany z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów o zróżnicowanej gramaturze (450, 500, 550 g/m2). Jest to element wyposażenia hotelowego, o którym, bez wahania można powiedzieć „produkt z górnej półki”. Łączy w sobie wszystkie cechy ręczników przyjaznych dla użytkownika i bezproblemowych w utrzymaniu czystości. Co więcej, ręczniki frotte EPONGE 20/2 wyróżniają się:

  • doskonałą chłonnością wody;
  • miękkością, wpływającą na komfort użytkowania;
  • krótkim czasem schnięcia;
  • uniwersalnością – są doskonałe dla delikatnej skóry dziecka.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Ponadprzeciętna wytrzymałość mechaniczna naszych produktów

Tekstylia hotelowe z katalogu Asten to inwestycja, ponieważ dzięki wytrzymałości mechanicznej, będą służyły przez lata. Długotrwałość użytkowania gwarantuje zarówno wysoka jakość przędzy, jak i solidny standard wykonania. Ręcznik bawełniane EPONGE 20/2 obszyte są podwójnym szwem, który sprawia, że nie musimy się martwić o ich los decydując się na pranie w pralkach przemysłowych, czy też suszenie w suszarkach bębnowych. Co więcej, nie deformują się nawet po wielu praniach w wysokiej temperaturze (90oC).

Zobacz kartę produktu
ss

Personalizacja ręczników hotelowych

Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych Klientów, którym pomagamy wybrać odpowiednie ręczniki zarówno pod względem koloru, rozmiaru, biorąc pod uwagę charakter prowadzonej działalności. Dodatkowo, na Państwa życzenie jesteśmy w stanie spersonalizować wybrane komplety ręczników. Możemy na nich umieścić dowolny haft lub wszywkę na przykład z nazwą firmy lub logo hotelu.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00