Ochraniacze

Asten / Ochraniacze

Ochraniacze

Nadrzędnym celem każdego hotelu i innych obiektów noclegowych jest zapewnienie gościom odpowiedniego poczucia komfortu, który zależny jest nie tylko od eleganckich detali wyposażenia, ale także o wysokiego poziomu czystości i higieny wszystkich elementów związanych z wypoczynkiem.

Asten proponuje Państwu wysokiej jakości ochraniacze na pościel i materace, które zagwarantują Państwu wysoki stopień zabezpieczenia materaców, kołder i poduszek przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. W ten sposób codziennie zapewnią Państwo swoim Gościom przyjemny sen.

Ochraniacze w ofercie Asten

Czystość i higiena to elementy, na które szczególną uwagę zwracają Goście obiektów noclegowych. Komfortowy sen sprawia, że odwiedzający doskonale czują się w hotelu, pensjonacie czy gościńcu, co sprawia, że chętnie wracają w odwiedzane miejsce. W każdym obiekcie niedopuszczalna jest pościel czy materace, które są poplamione lub zabrudzone. Ważne jest także zabezpieczenie części wyposażenia łóżka przed kurzem i innymi alergenami. Asten proponuje szeroki wybór różnorodnych ochraniaczy dopasowanych do potrzeb obiektów noclegowych. Nasze ochraniacze na materace, kołdry i poduszki wykonane zostały z mocnych materiałów, które odporne są na intensywne użytkowanie. Jednocześnie do ich uszycia wykorzystano surowce gwarantujące przewiewność i oddychanie, co sprawia, że opakowane w nie elementy zapewniają pełen komfort użytkowania każdej nocy. Twoi Goście hotelowi z pewnością docenią ich miękkość i przyjemną w dotyku strukturę, która gwarantuje ochronę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Korzystając z naszych ochraniaczy na pościel i materace możesz być pewien doskonałej opinii w branży i pięciu gwiazdek za czystość od każdego Klienta.

Ochraniacze na materac

Skorzystaj z bogatej oferty ochraniaczy na materace. Postaw na odpowiednie zabezpieczenie ich przed wodą, alergenami i innymi zanieczyszczeniami.

Oferta

Ochraniacze na kołdry

Ochraniacze na kołdry zabezpieczają pościel przed wszelkiego typu zabrudzeniami – zarówno w postaci kurzu, jak i wody. Poznaj naszą bogatą ofertę.

Oferta

Ochraniacze na poduszki

Proponujemy ochraniacze na poduszki w każdym rozmiarze. Wysoka jakość materiałów sprawia, że są odporne na zniszczenie i przyjemne w dotyku.

Oferta

Kapcie hotelowe z Twoim logo?

Call Now Button22 243 55 00