Szwalnia

Szwalnia

Szycie to sztuka o wielowiekowej tradycji. Mimo bogatej historii jej znaczenie nie maleje. Jest to zauważalne odkąd mnóstwo przedsiębiorstw odzieżowych przeniosło fabryki i szwalnie do Polski. Pojawia się jednak pytanie: którą z działających obecnie na terenie kraju szwalni wybrać? Jeśli szukasz zakładu specjalizującego się w tekstyliach hotelowych zapraszamy do skorzystania z usług Asten.

Nasz sprzęt

Hurtownia tekstyliów Asten powstała w 2015 roku w Warszawie jako odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży hotelowej w Polsce. Jednym z ważniejszych działów naszej spółki jest szwalnia.

Posiadamy wydajny i dobrze wyposażony park maszynowy oparty na specjalistycznym sprzęcie, dzięki któremu każdy etap produkcji i wykończenia towarów odbywa się pod naszym nadzorem. Wierzymy w ciągłe doskonalenie i rozwój, dlatego nasza firma inwestuje jedynie w najnowocześniejsze technologie.

Wszyjemy metki z Twoim logo do wybranej przez Ciebie pościeli!

Nasza oferta

Produkty i akcesoria od Asten produkowane są wyłącznie w Polsce. Naszym celem jest tworzenie i produkcja jedynie oryginalnych i unikalnych wzorów przy jednoczesnym zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Pracujący w naszej szwalni specjaliści zajmują się szyciem artykułów tekstylnych branży hotelarskiej, m.in.:

Dla ekspertów tworzących Asten liczy się zarówno jakość, jak i profesjonalne wykończenie i nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu nasze produkty w niczym nie odstają od tych proponowanych przez inne duże europejskie szwalnie. Priorytetem Asten jest również bezpieczeństwo. W naszej pracy ogromną wagę przykładamy do tego, aby wszystkie tkaniny oraz elementy wykończeniowe użyte do produkcji prezentowanych wyrobów posiadały odpowiedni certyfikat Tekstyliów Godnych Zaufania – Oeko Tex Standard 100.

Nasz rozwój

Regularnie uczestniczymy w targach oraz innych wydarzeniach dotyczących branży hotelarskiej i tekstylnej. Śledzimy najnowsze trendy, by nasze produkty odpowiadały gustom współczesnych Klientów – osób prowadzących obiekty noclegowe.

Świadczone usługi polecamy przedsiębiorcom, którzy liczą na profesjonalną obsługę oraz bezproblemową, terminową realizację zamówień. Rosnąca liczba hotelarzy i właścicieli SPA nawiązujących z nami współpracę stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i słuszności obranego kierunku rozwoju naszej firmy.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00