Metki

Metki

Metka, jako nośnik informacji na temat firmy, jest znana szerokiemu odbiorcy nie od dziś. Kupując nowe ubrania zazwyczaj nie zawracamy sobie nią głowy. Dla większości metki są niepotrzebnym dodatkiem, co więcej, niemała grupa osób zaraz po dokonaniu zakupu odcina od niego metkę. Jest do proceder dość popularny, acz nie zawsze właściwy. Metki mają bowiem niemałe znaczenie.

Matki jakie znamy

Po pierwsze, metki nadają prestiżu, dzięki czemu ubrania wyglądają efektowniej i estetyczniej, co ma duży wpływ na postrzeganie marki, czy firmy przez jej Klientów. Po drugie, niektóre metki stanowią swoistą instrukcję obsługi danego produktu. Na metkach dołączonych do odzieży i innych wyrobów tekstylnych (np. zasłon, poduszek, ręczników, koców hotelowych) znajdziemy informację na temat:

  • tego, czy produkt można prasować, a jeśli tak, to w jakiej temperaturze;
  • temperatury prania;
  • sposobu prania (pranie ręczne bądź automatyczne);
  • czy produkt można czyścić chemicznie i w jakich środkach;
  • jak powinno przebiegać suszenie.

Wymienione informacje mają duży wpływ na to, jak długo dana rzecz będzie nam służyć. Przestrzeganie zawartych na metce instrukcji pozwoli cieszyć się nową sukienką, czy też miękkością drogich ręczników, znacznie dłużej.

Wszyjemy metki z Twoim logo do wybranej przez Ciebie pościeli!

Metka a reklama firmy

Po trzecie, metka może stać się skutecznym elementem działań promocyjno-reklamowych. Znakowanie produktów za pomocą zaprojektowanych przez specjalistów metek ma na celu:

  • umożliwienie identyfikacji i powiązania wyrobu z konkretną firmą,
  • poszerzenie świadomości ewentualnych klientów o istnieniu marki,
  • poprawę rozpoznawalności marki na globalnym rynku.

Oznakowane metką z logo hotelu ręczniki kąpielowe, szlafroki wzbudzają zaufanie oraz dają możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku marki. Potraktowane jako gadżety reklamowe będą przypominać o firmie, i tym samym zachęcać do skorzystania ponownie z jej usług.

Nasza oferta

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, oferujemy Państwu znakowanie wybranych tekstyliów za pomocą metek żakardowych i satynowych. Oferujemy etykiety wyłącznie najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, że każdy szczegół ma znaczenie, dlatego w naszej pracy dbamy o idealne wykończenie najmniejszego detalu i dokładne odwzorowanie otrzymanego projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00