Ręcznik DRY 16/1

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręcznik DRY 16/1

Wysokiej jakości ręcznik DRY 16/1

Każdy specjalista dysponujący bogatą wiedzą na temat branży hotelarskiej, doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo wymagający potrafią być Klienci. Dlatego tak ważne jest, aby mieć w posiadaniu wystarczającą ilość tekstyliów łazienkowych, które będzie można każdego dnia wymieniać na czyste. W naszym asortymencie proponujemy dobre ręczniki hotelowe, które pokochają Państwa goście.

Szeroki wachlarz możliwości

Już od lat, zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją tekstyliów hotelowych na polskim rynku. Staramy się zaspokajać oczekiwania Klientów, którym zależy na ręcznikach do hotelu różniących się:

  • rozmiarem – od tego parametru uzależnione jest przeznaczenie produktu; dostępne w ofercie Asten ręczniki DRY 16/1 szyte są w standardowych wymiarach; mamy dla Państwa ręczniki 30 x 30 cm, 50 x 90 cm, 70 x 140 cm, oraz duże ręczniki o wymiarach 90 x 150 cm;
  • gramaturą – od której zależy chłonność produktu; miękkie ręczniki DRY 16/1 wyróżniają się optymalną gramaturą (410-655 g/m2), dzięki czemu ich użytkowanie jest w pełni komfortowe.
Zobacz kartę produktu

Ręczniki DRY 16/1 – idealny wybór dla Twojego hotelu

Skład naszego ręcznika DRY z przędzy o numerze 16/1 (nić jest pojedyncza i grubsza), dedykowanego dla hoteli, to 100% wysokogatunkowej bawełny.

Od dawna wiadomo, że materiały bawełniane idealnie sprawdzają się nie tylko jako pościel hotelowa, ale również w roli ręczników hotelowych. Tekstylia bawełniane cenione są za to, że:

  • dobrze oddychają;
  • wyróżniają się odpowiednią higroskopijnością, czyli zdolnością do pochłaniania wilgoci;
  • szybko schną;
  • niwelują zapach wilgoci;
  • są wyjątkowo miękkie, wygodne, przyjemne w dotyku.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Walory estetyczne ręczników DRY 16/1

W katalogu firmy Asten królują białe ręczniki. Ten kolor jest wyjątkowo elegancji i neutralny. Dzięki temu doskonale komponuje się w łazienkach:

  • wyróżniających się nieprzeciętnym bogactwem wystroju,
  • w których dominuje minimalizm,
  • o bogatej kolorystyce ścian i wyposażenia.

Biały kolor ręczników utożsamiany jest również z czystością i sterylnością, na której powinno zależeć właścicielom hoteli, SPA, ośrodków wypoczynkowych, szpitali.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani kolorowymi ręcznikami, możemy zapewnić, że jesteśmy w stanie zaspokoić również takie oczekiwania. Dodatkowo mamy możliwość wykonania haftowanego logo Klienta na wybranych ręcznikach.

Zobacz kartę produktu
ss

Wydłużony okresu użytkowania ręczników kolekcji Asten

Ręczniki na zamówienie z katalogu naszej firmy produkowane są z przędzy wyróżniającej się najwyższą jakością, będącą gwarancją przedłużonej żywotności produktu.

Asten to producent ręczników hotelowych, który dostarcza wyroby odporne na pranie w wysokiej temperaturze. Nasze ręczniki bawełniane nie tracą w trakcie prania koloru, pierwotnego kształtu, dlatego doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00