Ręczniki do SPA

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręczniki do SPA

Ręczniki do SPA

Ostatnia dekada to lata należące do ośrodków SPA, będących miejscem, w którym człowiek ma możliwość pełnego wyciszenia się i relaksu. Obecnie działające ośrodki SPA stanowią połączenie kliniki medycyny alternatywnej, centrum odnowy biologicznej, medycyny naturalnej, salonu masażu i hotelu.

Gwarantem sukcesu tego rodzaju miejsc jest profesjonalne wyposażenie oraz doświadczona obsługa wyróżniająca się odpowiednimi umiejętnościami. Czym jednak byłyby ośrodki SPA bez ręczników dobrej jakości? Niełatwo odpowiedzieć na to pytanie, bowiem trudno sobie wyobrazić tego rodzaju miejsce bez tekstyliów odpornych na zanieczyszczenia i częste pranie.

Asten, jako producent ręczników bawełnianych, ma w swojej ofercie ręczniki doskonale sprawdzające się w salonach SPA.

Zobacz kartę produktu

Jakie powinny być ręczniki dla ośrodków SPA?

Ręczniki do SPA muszą być miękkie, delikatne, przyjazne dla skóry. Przyjemnie otulając w trakcie relaksującego masażu powinny ułatwić wyciszenie. Takie właśnie są miękkie ręczniki bawełniane z kolekcji Asten.

Nasze gęste ręczniki z puszystego materiału typu frotte stanowią doskonałe uzupełnienie zabiegów znajdujących się w ofercie salonów SPA. Naturalne materiały, z jakich są produkowane, są całkowicie bezpieczne w bezpośrednim kontakcie ze skórą, nawet tą podatną na podrażnienia.

Decydując się na zakup kompletów ręczników z naszej oferty mogą Państwo mieć pewność, że osoby, które już raz korzystały z usług Waszego salonu SPA, w przyszłości wrócą po więcej – bo dbając o jakość ręczników, dbają Państwo o komfort swoich Klientów.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Wiele rozmiarów ręczników z oferty Asten

W ofercie salonów SPA znajdują się zarówno zabiegi na twarz, jak i na całe ciało. Klientom korzystającym z tego typu miejsc potrzebne są zatem zarówno niewielkie ręczniki do twarzy o wymiarach 30 x 30 cm, jak i te o wielkości kąpielowej (np. ręczniki 70 x 150 cm). Są to standardy, które trzeba spełniać.

Propozycja Asten jest odpowiedzią na potrzeby salonów SPA, których właściciele pragną zapewnić Klientom ręczniki wielkością dostosowane do prowadzonych zabiegów. W naszej ofercie mamy szeroką gamę rozmiarów ręczników – zaczynając od tych najmniejszych, poprzez ręczniki 50 x 90 cm, 70 x 150 cm, aż po największe ręczniki kąpielowe o wymiarach 90 x 150 cm.

Zobacz kartę produktu
ss

Odporność na pranie w wysokiej temperaturze

Mamy dla Państwa bogatą paletę kolorowych ręczników, które różnią się od białych klasycznie wyglądających tekstyliów łazienkowych dedykowanych dla hoteli. Ponadto ręczniki dla SPA z kolekcji Asten:

  • zachowują swoje właściwości nawet po wielu praniach,
  • dzięki zwiększonej gęstości wyróżniają się znaczną wytrzymałością,
  • są łatwe do utrzymaniu w czystości,
  • nie blakną w trakcie użytkowania,
  • są wyjątkowo chłonne.
Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00