Dywanik łazienkowy

Asten / Ręczniki hotelowe / Dywanik łazienkowy

Dywanik łazienkowy

Dywaniki hotelowe do łazienki to ważny element wyposażenia obiektów noclegowych. Dlatego zaopatrując pokój hotelowy w niezbędne tekstylia nie można o nich zapomnieć.

Działamy w branży hotelowej na tyle długo, aby wiedzieć, że dywaniki łazienkowe są koniecznością, jeśli zależy Państwu na wysokim standardzie prowadzonego obiektu noclegowego. Asten to producent tekstyliów hotelowych godny zaufania. Jeśli szukają Państwo idealnych dywaników łazienkowych do prowadzonego hotelu, pensjonatu, zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zobacz kartę produktu

Dywaniki, jako niezbędne wyposażenie łazienki

Wbrew pozorom odgrywają one ważną rolę. Bez dywaników łazienka wygląda na niekompletną i mniej przytulną. Dywaniki łazienkowe:

  • wpływają na komfort użytkowania łazienki,
  • chronią stopy przed zimnem,
  • eliminują możliwość poślizgnięcia się na mokrej powierzchni,
  • pozwalają poczuć się jak w domu,
  • zastępują ręcznik po wyjściu z kąpieli.

Dywaniki idealne do Twojego hotelu

Nasze dywaniki łazienkowe produkowane są zgodnie ze standardami wyrobów przeznaczonych do użytku hotelowego. Proponujemy dywaniki, które:

  • wykonane są w 100% z bawełny,
  • stanowią idealne uzupełnienie znajdujących się w naszej ofercie ręczników hotelowych frotte,
  • dzięki użyciu najwyższej jakości przędzy bawełnianej są miękkie i puszyste w dotyku,
  • doskonale chłoną wodę gwarantując komfort użytkowania,
  • zapewniają bezpieczeństwo na śliskiej nawierzchni.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Nasza odpowiedź na Państwa potrzeby

Dywaniki łazienkowe z kolekcji Asten to wyroby o klasycznej estetyce, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i w tradycyjnych łazienkach. Ozdobione wzorem „stopki” dywaniki z oferty Asten charakteryzują się gęstym ściegiem, zwartą konstrukcją oraz podwójnym obszyciem wpływającym pozytywnie na ich wytrzymałość.

Dzięki wysokim standardom wykonania są to produkty, które są niezawodne w sytuacji intensywnego użytkowania, tzn. nadają się do prania w wysokich temperaturach oraz suszenia w suszarkach bębnowych.

Zobacz kartę produktu
ss

Różnorodność naszej oferty

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego dbamy o konkurencyjność prezentowanych produktów. Zaletą dywaników łazienkowych z katalogu Asten jest nie tylko jakość, ale i duża różnorodność. Asten proponuje białe dywaniki hotelowe do łazienek w różnej gramaturze (650-715 g/m2) i w wielu różnych rozmiarach (50 x 70 cm, 50 x 80 cm). W razie konieczności jesteśmy w stanie dostarczyć dywaniki w większych rozmiarach niż te, które znajdują się w naszej stałej ofercie.

Z nami każdy z Państwa znajdzie to, czego potrzebuje, aby urządzić łazienki w prowadzonym obiekcie noclegowym.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00