Kapcie hotelowe

Asten / Kapcie hotelowe

Kapcie hotelowe

Najbardziej nielubianym etapem podróżowania jest konieczność spakowania najpotrzebniejszych rzeczy do nierzadko jednej walizki, która dodatkowo ograniczona jest konkretnymi wymiarami wskazanymi przez przewoźnika.

Gdy stajemy przed koniecznością wyboru ubrań, butów, kosmetyków potrzebnych w trakcie wyjazdu, zdarza się, że jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z części bagażu. Najszybciej z walizki usuwamy rzeczy potrzebne, ale nie reprezentacyjne.

Kapcie hotelowe w ofercie Asten

Sprawa wygląda zdecydowanie lepiej, gdy planujemy w trakcie podróży zatrzymać się w hotelu o podwyższonym standardzie. W tym przypadku dostajemy do dyspozycji nie tylko ręczniki hotelowe, ale również:

  • pełen zestaw niezbędnych kosmetyków (nierzadko ekskluzywnych),
  • szlafrok kąpielowy,
  • kapcie hotelowe.

Oferowane przez Asten – doświadczonego producenta tekstyliów hotelowychjednorazowe kapcie hotelowe doskonale sprawdzają się w obiektach hotelowych oraz ośrodkach SPA. Proponowane przez nas nieskazitelnie czyste kapcie hotelowe, przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Są one synonimem wygody i komfortu użytkowania, a ich obecność w pokoju hotelowym może jedynie pozytywnie wpłynąć na rangę obiektu usługowego bądź noclegowego.

Kapcie flizelinowe

W asortymencie naszej firmy ważne miejsce należy do kapci flizelinowych. To jedna z bardziej ekonomicznych propozycji znajdujących się w ofercie Asten. Wykonane ze specjalnej włókniny kapcie są do jednorazowego użytku. Nie zmienia to jednak faktu, że wyróżnia je szereg zalet, przemawiających za wyborem właśnie tego modelu.

Oferta

Kapcie frotte

Szukają Państwo miękkich kapci do hotelu? Prowadzicie salon SPA i wygodne kapcie dla klientów są czymś, czego aktualnie potrzebujecie? Zastanawiacie się, czy wyposażenie prowadzonego pensjonatu w jednorazowe klapki jest koniecznością? Zachęcamy do kontaktu – pomożemy dobrać odpowiednie kapcie do prowadzonej działalności hotelowej.

Oferta

Kapcie frotte lux

Luksus to coś, czego oczekują goście w hotelach o podwyższonym standardzie. Miejsca pełne elegancji, wysmakowane, pełne klasy i szyku przyciągają nowych Klientów. Taki anturaż jest swoistym zaproszeniem dla nowoprzybyłych. Luksus zobowiązuje, ale również stanowi gwarancję powodzenia. Twoi Goście docenią eleganckie, luksusowe kapcie.

Oferta

Kapcie welurowe

Asten w branży hotelowej działa długo i zna potrzeby oraz preferencje Klientów. Obserwujemy, jak zmienia się podejście właścicieli hoteli, salonów SPA do gości korzystających z oferowanych usług. Zdają oni sobie sprawę z ogromnej konkurencji i wysiłku, jaki trzeba włożyć, aby odnieść sukces i stać się celem odpoczynku dla jak największej liczby odwiedzających.

Oferta

Kapcie z haftowanym logo

Komfortowe kapcie hotelowe to doskonałe uzupełnienie wyposażenia hotelowej łazienki. Nie są to jednak produkty adresowane wyłącznie do obiektów świadczących usługi noclegowe. Sprawdzają się również w salonach SPA, gabinetach medycznych, na basenach. Postaw na unikalny charakter oferowanych kapci i skorzystaj z oferty oznakowania ich haftowanym logo.

Oferta

Kapcie z nadrukowanym logo

Rozpoznawalność marki to jedna z najważniejszych rzeczy w biznesie. Można na nią wpłynąć poprzez zaopatrzenie się w odpowiednie gadżety reklamowe, na których będzie widniała nazwa lub logo firmy. Kapcie z nadrukowanym logo to doskonały materiał reklamowy, który jednocześnie spełnia warunki wygodnego elementu wyposażenia komfortowego obiektu hotelowego.

Oferta

Kapcie hotelowe z Twoim logo?

Call Now Button22 243 55 00