Kołdry hotelowe

Asten / Kołdry hotelowe

Kołdry hotelowe

W związku z położeniem geograficznym naszego kraju, dużą uwagę przykładamy do zapewnienia komfortu termicznego w trakcie snu. Większą część roku mamy możliwość ogrzewania pomieszczeń, w których śpimy, nie zmienia to jednak faktu, że dobrej jakość kołdra jest czymś, czego nie możemy pominąć wyposażając sypialnię.

Tak samo sytuacja wygląda w hotelach, gdzie zatrzymujemy się, aby wypocząć, gdzie to w czym śpimy ma wpływ na jakość naszego snu, i tym samym na nasze codzienne samopoczucie i zdrowie. Również w ogólnodostępnych obiektach noclegowych, poza estetyczną pościelą, potrzebujemy lekkiej i ciepłej kołdry.

 

Asten – producent tekstyliów, któremu warto zaufać

Bazując na tych założeniach, Asten ma dla Państwa wysokojakościowe kołdry dla hoteli i szpitali. Oferowane przez Asten wyposażenie do hoteli sprawia, że Państwa goście będą maksymalnie usatysfakcjonowani komfortem oraz jakością usług.

Jesteśmy producentem specjalistycznych tekstyliów hotelowych godnym zaufania. Mogą Państwo być pewni, że nasze kołdry hotelowe idealnie spełnią swoją rolę.

Kołdry hotelowe w ofercie Asten

Oferowane przez nas kołdry hotelowe są w stanie zaspokoić wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Zaprojektowane zostały z myślą o przyjemności snu i wypoczynku gości w obiektach świadczących usługi noclegowe i w obiektach służby zdrowia. Wypełnieniem proponowanych przez Asten kołder całorocznych może być pierze, kulki silikonowe, półpuch (mieszanka puchu i pierza).

Nasze kołdry są pod każdym względem dostosowane do specyficznych wymagań obiektów noclegowych, tzn.:

  • charakteryzują się odpornością na intensywną eksploatację,
  • są łatwe do utrzymania w czystości,
  • poddawane częstemu praniu w wysokich temperaturach (90oC) nie tracą swoich właściwości,
  • przeciwdziałają osadzaniu się kurzu,
  • posiadają Certyfikat Oeko Tex Standard 100.

Komfort użytkowania przez cały rok

Kołdry z kolekcji Asten są miękkie oraz przyjemne w dotyku. Spanie pod nimi to czysta przyjemność. Ich sekret tkwi w odpowiedniemu wypełnieniu, które zapewnia ciągłą cyrkulację i filtrowanie powietrza, dzięki czemu są one bardzo przewiewne, nie tracąc jednocześnie właściwości ochrony przed chłodem.

Proponowane kołdry hotelowe posiadają właściwości termoregulujące, dzięki którym skóra nie poci się w trakcie snu. Wpływ ma to na komfort wypoczynku.

Co więcej, kołdry hotelowe z katalogu Asten pozwalają na równomierne utrzymanie ciepła na całej swojej powierzchni. Sprawdzają się zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Dostarczamy kołdry hotelowe w rozmiarach standardowych, i każdym innym, który Państwo potrzebują.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Walory estetyczne naszych kołder

Kołdry hotelowe, które mamy dla Państwa w naszej kolekcji, wykonane są z tkaniny o gęstym splocie, która:

  • wykazuje właściwości antyalergiczne, przez co zapewnia przyjemny i zdrowy sen;
  • gwarantuje nieprzepuszczanie wypełnienia;
  • posiada widoczne pikowanie, które sprawia, że wypełnienie utrzymuje się na swoim miejscu.

Pomimo intensywnej eksploatacji nasze kołdry hotelowe, dzięki wykorzystaniu odpowiedniego wypełnienia, zachowują swoje kształty przez długi czas. Są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju zgniecenia. Produkowane są z przeznaczeniem dla najbardziej wymagających Klientów ceniących higienę, komfort i luksus.

Wyhaftujemy Twoje logo na pościeli!

Call Now Button22 243 55 00