Ręczniki z logo

Asten / Ręczniki hotelowe / Ręczniki z logo

Ręczniki z logo

Zajmujecie się prowadzeniem hotelu, SPA, w którym staracie się zapewnić swoim Klientom komfort na optymalnym poziomie? Stałym wyposażeniem pokojów w kierowanym obiekcie noclegowym, obok artykułów higienicznych, są czyste ręczniki hotelowe? Zamierzacie wymienić dotychczas używane tekstylia hotelowe na nowe, o podwyższonej jakości?

Jeśli, choć na jedno z wymienionych pytań odpowiedzieliście twierdząco oznacza, że znaleźliście się w odpowiednim miejscu.

Asten to producent ręczników frotte do hotelu, a proponowane przez niego produkty wyróżniają się optymalną jakością i niepowtarzalną estetyką. W stałej ofercie Asten znajdują się ręczniki hotelowe frotte białe i kolorowe.

Ręczni odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci

Proponowane przez nas ręczniki hotelowe to produkty wysokiej klasy produkowane z całkowicie naturalnych, antyalergicznych tkanin bawełnianych. Są one odpowiednie zarówno dla dorosłych (dysponujemy ręcznikami o różnorodnych rozmiarach, w tym m.in. ręcznikami kąpielowymi o wymiarach 90 x 150), jak i dzieci, których skórę bezpiecznie można osuszyć delikatnymi, przyjaznymi dla skóry, ręcznikami DRY 16/1 lub EPONGE 20/2.

Zobacz kartę produktu

Unikalne ręczniki hotelowe

Poza komfortem użytkowania, wytrzymałością, nasze zestawy ręczników stanowić mogą idealną wizytówkę prowadzonego hotelu lub SPA. Naszym Klientom proponujemy wykonanie na wybranych przez nich ręcznikach haftu z logo prowadzonej działalności.

Ręczniki hotelowe z haftem pełnią funkcję reklamową oraz stanowią skuteczne narzędzie promujące usługi danego hotelu. Jest to bardzo znana metoda zdobienia tekstyliów, która poprawia rozpoznawalność danej marki. Głównymi zaletami tej techniki jest krótki czas realizacji i niskie minimum produkcyjne.

Haft wykonywany jest według zaleceń Klienta dotyczących zarówno wyglądu logo, jak i jego wymiarów. Wykonywane przez nas znakowanie wyróżnia się odpornością na:

  • ścieranie,
  • rozciąganie,
  • pranie w wysokich temperaturach,
  • prasowanie.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Produkty o podwyższonej jakości w zasięgu Twojej ręki

Dodatkowo, w procesie produkcji naszych ręczników zastosowane zostały techniki, które pozwalają uzyskać artykuły wyróżniające się znaczną wytrzymałością. Jest to bardzo ważne w przypadku ręczników hotelowych wielokrotnie pranych w warunkach przemysłowych, w bardzo wysokich temperaturach. Częste użytkowanie naszych ręczników bawełnianych nie ma wpływu na ich kolor oraz pierwotny kształt.

Zobacz kartę produktu
ss

Ręcznik z wszytą metką żakardową

Metka żakardowa, jest drugim powszechnie stosowanym sposobem na personalizację ręczników i innych tekstyliów dla hotelu. Metki wszywane w ręcznik są zarówno bardzo trwałe, jak i eleganckie. Świetnie odwzorowują drobne elementy, dlatego nadają się do umieszczenia na nich logo hotelu lub nazwy firmy.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00