Szlafroki hotelowe

Asten / Szlafroki hotelowe

Szlafroki hotelowe

W hotelach 5-gwiazdkowych szlafroki są stałym wyposażeniem każdego pokoju. Świadczy to o ekskluzywności obiektu i chęci sprostania wymaganiom Klientów przyzwyczajonych do luksusu. Dla wielu bywalców wysokiej klasy hoteli szlafroki są równie ważne jak ręczniki, co jest całkowicie zrozumiałe.

Biorąc pod uwagę rozmiar szlafroka, podróżowanie z nim w walizce jest niemałym obciążeniem. Możliwość skorzystania z szlafroka w hotelu jest zatem wygodnym udogodnieniem. Warto zadbać o jego wysoką jakość, która zapewni pełen komfort użytkowania Gościom Twojego hotelu.

Szlafroki hotelowe w ofercie Asten

Szlafroki są również niezwykle istotnym elementem wyposażenia SPA oraz gabinetów kosmetycznych. Dobry salon zapewnia wszystko, co jest potrzebne w trakcie i po zabiegu. Poza jednorazową bielizną i obuwiem, ręcznikami, suszarką, osoby korzystające z zabiegów upiększających świadczonych w tego rodzaju miejscach mają do dyspozycji także szlafroki.

Chcąc sprostać potrzebom osób zajmujących się prowadzeniem ośrodków noclegowych i SPA, naszą ofertę wzbogaciliśmy w wysokogatunkowe szlafroki.

Szlafrok frotte bawełniany

Owijanie się ręcznikiem po wyjściu z kąpieli to dobry pomysł, nie ulega jednak wątpliwości, że nie wszyscy są zwolennikami tej metody. Duża część osób preferuje płaszcze kąpielowe. Jeśli pragną Państwo zapewnić swoim gościom w takiej sytuacji możliwość wyboru pomiędzy ręcznikiem kąpielowym a szlafrokiem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Oferta

Szlafrok waflowy

Szlafroki hotelowe są nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki w prestiżowym hotelu. Dostępne są w ośrodkach noclegowych wyróżniających się wysokim standardem i zapewniających odpowiedni poziom wygody swoim Gościom. Są również wyrazem troski o komfort osób korzystających z salonów SPA i gabinetów medycznych.

Oferta

Szlafrok welurowy

Szukasz wyjątkowych, niepowtarzalnych szlafroków do prowadzonego hotelu? Pragniesz znaleźć coś innego, niż popularne szlafroki frotte i coś grubszego niż szlafroki waflowe? W takim razie, dobrze trafiłeś, mamy dla Ciebie komfortowe płaszcze kąpielowe, które urzekną Twoich gości do tego stopnia, że sami będą chcieli mieć takie w swoim domu.

Oferta

Szlafrok z logo

Szlafrok to standard w każdym 5-gwiazdkowym hotelu, luksusowym pensjonacie, SPA, gabinecie medycznym. Oferowane w nich płaszcze kąpielowe powinny chronić przed chłodem, osuszać wilgotną skórę po kąpieli i gwarantować komfort użytkowania. W przypadku obiektów noclegowych powinny dodatkowo pasować do reszty tekstyliów łazienkowych.

Oferta

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Bogaty wybór szlafroków hotelowych

Proponujemy jedne z najlepszych szlafroków hotelowych dostępnych na polskim rynku. Oferujemy asortyment produkowany z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu mogą z nich korzystać również osoby borykające się z alergiami. Są one doskonałe zarówno jako szlafroki damskie, jak i szlafroki męskie.

Propozycja Asten stanowi odzwierciedlenie naszej chęci sprostania Państwa potrzebom. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do realizacji, a różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Mamy dla Państwa, do wyboru, szlafroki hotelowe z tkaniny:

  • frotte,
  • waflowej,
  • welurowej.

Różnica pomiędzy poszczególnymi typami szlafroków tkwi m.in. w gramaturze tkaniny z jakiej zostały wykonane (210-400 g/m2). Działamy kompleksowo, podobnie jak w przypadku ręczników, zapewnimy wiele kolorów szlafroków bawełnianych. Ponadto proponujemy szeroki wybór rozmiarów od S do XL, na specjalne zamówienie uszyjemy dla Ciebie także modele o większych wymiarach.

Personalizowane szlafroki hotelowe

Na życzenie Klienta wykonujemy na szlafrokach haft z logo obiektu. Szlafrok hotelowy możesz spersonalizować również poprzez wszycie metki żakardowej. Za ich sprawą szlafrok będzie stanowił jeszcze bardziej ekskluzywny element wyposażenia prowadzonego hotelu, salonu SPA, gabinetu medycznego.

Szlafroki z logo, to unikatowe produkty, które na pewno zostaną docenione. Widniejące na tekstyliach hotelowych logo to świadectwo profesjonalizmu, które przysporzy prowadzonemu przez Państwa obiektowi rzeszę wiernych Klientów.

Szlafroki z Twoim logo?

Wyjątkowa miękkość naszych produktów

Państwa Klienci w naszych eleganckich szlafrokach poczują się w pełni komfortowo. Wyjątkowo miękkie, przyjazne nawet dla najdelikatniejszej skóry płaszcze kąpielowe, pochodzące z naszej kolekcji, zostaną docenione przez wszystkich gości. Proponowane przez Asten szlafroki hotelowe zapewnią zachowanie miłych wrażeń po kąpieli oraz komfort wycierania. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin wyróżnia je:

  • wyjątkowa chłonność,
  • szybkość schnięcia,
  • przewiewność.
Czytaj więcej

Zwiększona wytrzymałość

Tkanina z jakiej wykonane są nasze szlafroki hotelowe charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników mechanicznych. Nie zmieniają one swojego pierwotnego kształtu i koloru pod wpływem wysokiej temperatury w trakcie prania, czy też suszenia.

Wyhaftujemy Twoje logo na pościeli!

Call Now Button22 243 55 00