Kapcie welurowe

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie welurowe

Kapcie welurowe

Asten w branży hotelowej działa na tyle długo, aby znać potrzeby i preferencje Klientów. Obserwujemy, jak zmienia się podejście właścicieli hoteli, salonów SPA do gości korzystających z oferowanych usług. Zdają oni sobie sprawę z ogromnej konkurencji oraz z wysiłku, który trzeba włożyć, aby odnieść sukces i stać się celem odpoczynku dla jak największej liczby odwiedzających.

Zobacz kartę produktu

Wymagająca branża hotelarska

Jesteśmy świadomi, że Klienci tego rodzaju miejsc z każdym rokiem stają się bardziej wymagający. Dziś świat stoi przed nimi otworem, coraz częściej odwiedzają najdalsze zakątki świata, korzystają z tamtejszych hoteli, nowoczesnych salonów urody. W konsekwencji, porównują gościnność hotelarzy, jaką zaznali w trakcie wakacji zagranicznych z tą naszą, polską gościnnością. Stawiając coraz wyżej poprzeczkę, oczekują usług na najwyższym poziomie.

Jeśli pragniesz sprostać tym rosnącym wymaganiom zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy wyposażenie do hoteli na najwyższym światowym poziomie. Produktem, który z pewnością przypadnie do gustu Państwu i Waszym gościom są jednorazowe klapki welurowe, które mogą być przeznaczone do poruszania się po pokoju hotelowym, do wyjścia na basen hotelowy, SPA.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Najwyższy komfort użytkowania

To co wyróżnia nasze kapcie welurowe to wyjątkowa miękkość, która ma niebagatelny wpływ na komfort ich użytkowania. Korzystając z jednorazowych kapci welurowych Państwa goście nie będą obawiać się otarć na skórze, które zdarzają się często po założeniu nowego obuwia.

Co więcej, bawełna, z której powstają nasze kapcie welurowe sprawia, że stopa w nich się nie poci.

Ten model wyróżnia również:

  • grubsza gąbka wewnątrz kapcia, dzięki której poprawia się stabilność chodzenia w jednorazowym obuwiu;
  • antypoślizgowa podeszwa poprawiająca bezpieczeństwo użytkowania kapcia;
  • możliwość dodatkowej podeszwy;
  • wzmacniająca kapeć, i korzystnie wpływająca na jego estetykę, lamówka;
  • podwójny mostek.
Zobacz kartę produktu
ss

Tradycyjna biel

Proponujemy Państwu męskie i damskie kapcie welurowe, w najczęściej spotykanym, kolorze białym. Istnieje możliwość zamówienia tego modelu kapci w wersji kolorowej i wzbogaconej o nadrukowane bądź wyhaftowane logo.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00