Kapcie frotte lux

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie frotte lux

Kapcie frotte lux

Luksus to coś, czego oczekują goście w hotelach o podwyższonym standardzie. Miejsca pełne elegancji, wysmakowane, pełne klasy i szyku przyciągają nowych Klientów. Taki anturaż jest swoistym zaproszeniem dla nowoprzybyłych. Luksus zobowiązuje, ale również stanowi gwarancję powodzenia. Dlatego jest on tym, do czego dążą zarówno właściciele obiektów noclegowych, salonów SPA, jak i gabinetów medycznych pragnących zdobyć zaufanych i wiernych Klientów. Pojawiają się zatem pytania, co zrobić, aby dać Klientom poczucie luksusu? Co zrobić, aby mogli poczuć się odpowiednio zaopiekowani?

Zobacz kartę produktu

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Odpowiedzi na wszelkie wątpliwości znajdą Państwo kontaktując się z Asten – doświadczonym producentem kapci hotelowych. My wiemy, jakie wyroby z proponowanego asortymentu przypadną do gustu wymagającym Klientom, i które z produktów znajdujących się w naszej ofercie prezentują najwyższy standard wykonania.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Starannie wykonane kapcie hotelowe – frotte lux

Jedną z takich propozycji są kapcie frotte lux, z których, z uwagi na długość podeszwy, mogą korzystać kobiety i mężczyźni. Decydując się na ten model, możecie być pewni, co do zadowolenia gości odnośnie komfortu, jaki gwarantują. Są to kapcie hotelowe jednorazowe, jednak nosząc je można odnieść wrażenie, że są one na tyle solidne, że wystarczą na zdecydowanie dłużej. Staranność ich wykonania jest porównywalna z tą, jaka wyróżnia obuwie domowe, jakie zwykliśmy używać na co dzień. Co więcej, posiadają one podeszwę antypoślizgową, gwarantującą gościom bezpieczeństwo.

Zobacz kartę produktu
ss

Białe czy kolorowe?

Kapcie hotelowe frotte lux w stałej ofercie mamy w kolorze białym, który większości gości hotelowych kojarzy się z klasyczną elegancją. Jest to najczęściej wybierany kolor, ponieważ pasuje do większości wnętrz, bez względu na dominujący w nich kolor ścian, ręczników, dywaników łazienkowych. Kojarzy się on z czystością, tak pożądaną w miejscach takich jak hotele, SPA, gabinety medyczne. Warto jednak podkreślić, że istnieje możliwość zamówienia kolorowych kapci frotte lux. Jesteśmy również gotowi, aby wykonać dla Państwa kapcie z logo (w formie nadruku lub haftu) hotelu lub SPA.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00