Kapcie frotte

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie frotte

Kapcie frotte

Szukają Państwo miękkich kapci do hotelu? Prowadzicie salon SPA i wygodne kapcie dla klientów są czymś, czego aktualnie potrzebujecie? Zastanawiacie się, czy wyposażenie prowadzonego pensjonatu w jednorazowe klapki jest koniecznością? W rozwianiu wszelkich wątpliwości w kwestii wyrobów dla branży hotelarskiej pomoże Wam doświadczony producent kapci hotelowych – Asten.

Zobacz kartę produktu

Asten – producent, któremu warto zaufać

Jesteśmy tu, aby pomóc  wyposażyć prowadzony hotel we wszystko czego potrzebują goście, aby poczuć się, jak u siebie w domu. Wiemy, jak ważna jest estetyka wykonania, funkcjonalność, wytrzymałość produktów dedykowanych dla hoteli i SPA. Zazwyczaj używane w nich tekstylia poddawane są częstym zabiegom czyszczenia, przez co narażone są na szybkie wyeksploatowanie. Z drugiej strony w hotelach, gabinetach kosmetycznych spotkać można wyroby do jednorazowego użytku, które mimo krótkiej przydatności, stanowią hotelowy must have.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Miękkie kapcie frotte

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia obiektów świadczących usługi noclegowe są kapcie hotelowe, spośród których na szczególną uwagę zasługują te wykonane z materiału frotte. Stanowią one przyjemną w dotyku alternatywę dla kapci flizelinowych.

Podobnie jak ręczniki i szlafroki frotte, również kapcie hotelowe wykonane z tego materiału spodobają się osobom, które cenią sobie tę nadzwyczajna miękkość. Są one funkcjonalnym elementem wyposażenia hoteli, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort gości.

Zobacz kartę produktu
ss

Nasze kapcie hotelowe – wszystko czego potrzebujesz

Kapcie jednorazowe frotte z katalogu Asten wykonane są z najlepszej jakości tkaniny frotte. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto je kupić. Nasze kapcie hotelowe frotte to również:

  • podeszwa antypoślizgowa zabezpieczająca przed upadkiem, który zdarza się niekiedy po wyjściu z kąpieli;
  • możliwość wyboru między wersją z zakrytymi palce, i odkrytymi;
  • uniwersalność – długość kapci (28,5 cm) sprawia, że są one idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn;
  • możliwość wyboru koloru – w stałej ofercie mamy dla Państwa białe kapcie frotte, lecz na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć kolorową wersję;
  • możliwość personalizacji poprzez naniesienie na kapcie nadrukowanego lub wyhaftowanego logo.
Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00