Kapcie z nadrukowanym logo

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie z nadrukowanym logo

Kapcie z nadrukowanym logo

Rozpoznawalność marki to jedna z najważniejszych rzeczy w biznesie. Można na nią wpłynąć poprzez zaopatrzenie się w odpowiednie gadżety reklamowe, na których będzie widniała nazwa lub logo firmy. Odpowiedniej jakości gadżety pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać uznanie wiernych klientów. Na tym jednak nie koniec. Prowadzone w ten sposób działania marketingowe pozwalają ugruntować pozycję na rynku oraz dotrzeć do szerokiego grona nowych odbiorców.

Zobacz kartę produktu

Kapcie hotelowe, jako idealny gadżet reklamowy

Jeszcze do niedawna słysząc słowa „gadżety reklamowe” naszym oczom ukazywały się różnego rodzaju długopisy, torby na zakupy, kubki do kawy. Dziś sytuacja wygląda trochę inaczej, bowiem od pewnego czasu gadżetem reklamowym może być niemal wszystko, nawet kapcie hotelowe, na których umieszcza się logo hotelu, nazwę firmy. Odpowiednio ozdobione kapcie hotelowe mogą stać się znakiem rozpoznawczym Państwa hotelu, ciekawą pamiątką z eventu firmowego, prezentem dla kontrahenta. Kapcie z logo w przypadku hoteli są ważnym elementem identyfikacji wizualnej marki.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Metoda nadruku

Aby kapcie hotelowe mogły uzyskać inny charakter, dzięki naniesionemu na nie logo, niezbędna jest odpowiednia wiedza i umiejętności, którymi dysponują pracownicy Asten. Jedną z metod, która pozwala zamienić zwykłe kapcie hotelowe w gadżet reklamowy przypominający nazwę Twojego hotelu lub salonu SPA, i którą stosujemy, jest nadruk.

Asten to firma, która posiada profesjonalne oprogramowanie i sprzęt niezbędny do wykonania nadruku. Metoda ta pozwala odwzorować dowolną grafikę, bez względu na kształt, kolorystykę. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie zdobień, nadruków w formie logo i napisów.

Zobacz kartę produktu
ss

Możesz na nas liczyć na każdym etapie zlecenia

Działamy kompleksowo od projektu do gotowego wyrobu. Realizujemy indywidualne pomysły Klientów. Jeśli nie wybrali Państwo jeszcze wzoru, który miałby znaleźć się na kapciach, nasz zespół pomoże dograć szczegóły, doradzi najodpowiedniejszą grafikę, która wiarygodnie odzwierciedli Państwa pomysł. Resztą zajmiemy się już samy, abyś mógł cieszyć się z finalnego efektu naszej pracy, bowiem nasze kapcie z nadrukiem robią wrażenie.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00