Kapcie flizelinowe

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie flizelinowe

Kapcie flizelinowe

Asten to doświadczony dostawca wysokiej klasy klapek hotelowych, które jedynie z pozoru są małym, zbędnym dodatkiem. Oferujemy kapcie, które pozwolą gościom Państwa hotelu zaznać odrobinę domowej wygody.

Klasyczny design

Elementem działającym na korzyść proponowanych flizelinowych kapci dla gości jest klasyczny design. Spodobają się one każdemu zwolennikowi wysmakowanej prostoty. Co więcej, nasze kapcie dostępne są w jednym uniwersalnym rozmiarze. Długość kapci z flizeliny od Asten wynosi dokładnie 28,5 cm. Jest to długość wystarczająca, aby mogli je nosi zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Zobacz kartę produktu

Kapcie flizelinowe – dobry wybór!

W asortymencie naszej firmy ważne miejsce należy do kapci flizelinowych. To jedna z bardziej ekonomicznych propozycji znajdujących się w ofercie Asten. Wykonane ze specjalnej włókniny kapcie są do jednorazowego użytku. Nie zmienia to jednak faktu, że wyróżnia je szereg zalet, przemawiających za wyborem właśnie tego modelu. Nasze kapcie flizelinowe:

  • są ultra lekkie – w trakcie ich noszenia stopa nie męczy się;
  • są delikatne dla skóry – nie obcierają jej;
  • występują w wersji z pełnym przodem;
  • są wyposażone w podeszwę antypoślizgową (o grubości 2 – 3mm), która chroni użytkownika przed ewentualnym wypadkiem na mokrej nawierzchni;
  • posiadają w środku miękką wkładkę, która ma niebagatelny wpływ na komfort użytkowania.

Jakość ma znaczenie

Asten to doświadczony producent pościeli. Naszych Klientów zapewniamy, że pościel znajdująca się w ofercie Asten jest wykonana wyłącznie z materiałów opatrzonych certyfikatem jakościowym. Materiały, z których produkujemy, spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, a ich właściwości potwierdzają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Śnieżna biel naszych wyrobów

Drugim znakiem rozpoznawczym kapci jednorazowych z oferty Asten jest śnieżna biel, która jest swoistym świadectwem wysokiej dbałości o higienę i ponadprzeciętną troskę o przyjemny pobyt. Biały kolor kapci flizelinowych będzie współgrał z każdym rodzajem wystroju pokoju hotelowego, bez względu na dominujący w nim kolor. Ponadto doskonale pasuje on to innych propozycji jakie można znaleźć w naszej ofercie, tzn. ręczników hotelowych, ręczników do SPA, szlafroków kąpielowych.

Zobacz kartę produktu
ss

Kapcie flizelinowe z logo Twojego hotelu

Biały kolor kapci flizelinowych z oferty Asten można urozmaicić poprzez umieszczone na nich logotypu. Nasza firma umożliwia Państwu spersonalizowanie białych kapci za pomocą nadruku, który będzie stanowił świetną reklamę państwa hotelu lub SPA. Warto dodać, że zaopatrzone w rozpoznawalne logo akcesoria, dostępne w obiekcie noclegowym lub salonie kosmetycznym, świadczą o Waszym profesjonalizmie.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00