Kapcie z haftowanym logo

Asten / Kapcie hotelowe / Kapcie z haftowanym logo

Kapcie z haftowanym logo

Komfortowe kapcie hotelowe to doskonałe uzupełnienie wyposażenia hotelowej łazienki. Nie są to jednak produkty adresowane wyłącznie do obiektów świadczących usługi noclegowe. Sprawdzają się one również w salonach SPA, gabinetach medycznych, na basenach. Na rynku znajduje się wiele odsłon antypoślizgowych kapci hotelowych, zaczynając od flizelinowych, poprzez frotte, kończąc na ultra wygodnych kapciach welurowych.

Zobacz kartę produktu

Podwójna rola kapci hotelowych

Zalety użytkowe jednorazowych klapek dostrzega coraz więcej ośrodków usługowych. Jak się okazuje nadają się one doskonale również do celów promocyjno-reklamowych. Jest to możliwe poprzez umieszczenie na nich wyhaftowanego logo hotelu lub nazwy firmy. Ten sposób personalizacji kapci hotelowych jest coraz częściej spotykaną praktyką, w której i my się specjalizujemy. Na życzenie Klientów na zamówionych kapciach wykonamy dowolne logo.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Haftowane logo

Zdobienie kapci hotelowych, ręczników, szlafroków kąpielowych nićmi za pomocą specjalnych maszyn haftujących wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Nasza oferta obejmuje:

  • pomoc w wyborze odpowiedniego wzoru, który ma zostać wyhaftowany na kapciu hotelowym;
  • adaptację otrzymanego od Klienta projektu do programów hafciarskich;
  • wykonanie profesjonalnych, wysokiej jakości haftów.
Zobacz kartę produktu
ss

Precyzja wykonania

Metoda, którą stosujemy, jest najbardziej trwałym sposobem znakowania i pozwala uzyskać wyhaftowany wzór, który jest 100-procentowym odwzorowaniem otrzymanego od Klienta projektu. Jest to możliwie dzięki najlepszym sprzętom gwarantującym precyzyjne wykonanie powierzonych wzorów. Dzięki nim wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane hafty.

Dlatego, jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszą firmą. Wszelkie usługi, jakie świadczymy, wyróżnia niezwykła dokładność. Dowodem tego są pozytywne opinie napływające do nas od zadowolonych Klientów. Nie byłyby one możliwe, gdyby nie nasz profesjonalizm, wypracowane umiejętności i wiedza zdobyta w trakcie lat poświęconych na pracę w branży hotelarskiej.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00