Pościel z nadrukiem

Asten / Pościel hotelowa / Pościel z nadrukiem

Wysokogatunkowa pościel z nadrukiem

Kolekcja bielizny pościelowej Asten to linia produktów stworzonych z myślą o hotelach, motelach, ośrodkach SPA, pensjonatach, szpitalach, domach wczasowych, oraz ośrodkach uzdrowiskowych. Sprawdza się ona doskonale bez względu na miejsce jej użytkowania. Sekretem naszego sukcesu jest fakt, że dostarczane przez nas produkty powstają z myślą o osobach, które w przyszłości mają z nich korzystać. Funkcjonalność to nasz priorytet.

Zobacz kartę produktu

Odporność na przebarwienia pościeli Asten

Podstawę naszej kolekcji pościeli hotelowej stanowią komplety z białej tkaniny bawełnianej. Są one najbardziej uniwersalne, przez co doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i ekstrawaganckich. Bez względu na rangę Państwa obiektu noclegowego, biała pościel hotelowa doda mu elegancji, klasy, oraz szyku.

Co najważniejsze, proponowana przez nas pościel dzięki wysokogatunkowej tkaninie, z jakiej jest produkowana, nie szarzeje i nie żółknie. Bielizna pościelowa z katalogu Asten nie zmienia ani koloru, ani kształtu nawet pod wpływem wielokrotnego prania w bardzo wysokiej temperaturze (90oC). Jest to niezwykle ważne zważywszy na częstość procesu czyszczenia, jakiemu poddawana jest pościel używana w obiektach świadczących usługi noclegowe.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Kolory w naszej ofercie

Biała pościel hotelowa nie jest jednak wyborem wszystkich naszych Klientów. Nie stanowi to dla nas zaskoczenia, bowiem zdajemy sobie sprawę z różnic, jakie istnieją pomiędzy osobami korzystającymi z produktów znajdujących się w naszej ofercie. Jesteśmy świadomi różnorodności rynku hotelowego. Uważnie słuchamy naszych Klientów, spośród których niemała grupa ceni naszą pościel z nadrukiem. Pościel ta charakteryzuje się:

  • uniwersalnym wzornictwem,
  • dobrymi barwnikami,
  • wykończeniem na zakładkę.

Pościel z nadrukiem polecamy przede wszystkim osobom prowadzącym małe, niezobowiązujące pensjonaty.

Zobacz kartę produktu
ss

Wytrzymałość bielizny pościelowej Asten

Kolorystyka naszej pościeli z nadrukiem dopełni wystrój wnętrz. Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości, co do wyboru produktu, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Waszych możliwości i potrzeb. Pomożemy podjąć decyzję i wybrać pomiędzy klasyczną bielizną pościelową, a tą z nadrukiem.

Możemy zapewnić, że podobnie jak w przypadku białych poszewek, również modele opatrzone nadrukiem powstają z najwyższej jakości tkanin ze znakiem Quality. Pościel ta jest niezwykle trwała i starannie uszyta, co sprawia, że okres jej użytkowania jest naprawdę długi.

Gwarantujemy również zachowanie oryginalnej kolorystyki proponowanej pościeli nawet w wysokich temperaturach prania.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. U nas z powodzeniem można zrealizować zamówienie już od jednej sztuki.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00