Pościel z logo

Asten / Pościel hotelowa / Pościel z logo

Wysokogatunkowa pościel z logo

Asten jest bezpośrednim producentem tekstyliów dla obiektów świadczących usługi noclegowe. Niemniej jednak, nasze produkty można wykorzystać również w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA, oraz jako wyposażenie kabin luksusowych jachtów.

 

Zobacz kartę produktu

Znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów

Nasza wiedza oraz doświadczenie, są efektem wielu lat spędzonych na poznawaniu tajników branży, w której funkcjonujemy. Dzięki temu świat tekstyliów nie ma przed nami tajemnic. Wiemy jak sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy zamówienia według indywidualnych potrzeb.

Dla tych z Państwa, którzy cenią unikalność, jesteśmy w stanie przygotować pościel hotelową ozdobioną indywidualnym haftem z logo lub nazwą hotelu.

Dlaczego warto zdecydować się na pościel z wyhaftowanym logo?

Ekskluzywną pościel z katalogu Asten wyróżnia ponadczasowy biały kolor, który podkreśla najwyższe standardy oraz dbałość o higienę w obiekcie.

Elegancki design naszej pościeli wzbogacony dyskretnym haftem z Państwa logo, jako element personalizujący, pomoże Wam stworzyć wizerunek wiarygodnej, solidnej i godnej zaufania firmy.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Pościel z haftem logo jako reklama Twoich usług

Pościel z widocznym logo stanowi swoistą reklamę miejsca, w którego symbol jest ”wyposażona”. Haft z firmowym logo wykonany na pościeli prezentuje się bardzo efektownie i na dłużej zostanie zapamiętany przez Państwa Klientów, którzy z dużym prawdopodobieństwem wrócą do miejsca kojarzonego z zapamiętanym symbolem.

Luksusowa pościel z haftem logo

Haft nadaje pościeli ekskluzywny charakter. Ma to ogromne znaczenie z punktu widzenia czasów, w których żyjemy. Szybko bogacące się społeczeństwo spragnione jest bowiem wszelkich przejawów luksusu, dlatego taki szczegół, jakim jest haft na pościeli hotelowej, nie umknie niezauważony.

Zobacz kartę produktu
ss

Doskonała jakość naszych produktów

Haft nie spełni swojej roli, jeśli pościel, na której zostanie umieszczony, jest kiepskiej jakości. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo jedynie wysokogatunkową pościel hotelową, uszytą z tkaniny:

  • którą będzie wyróżniać estetyczny wygląd;
  • która nie szarzeje, ani nie żółknie w trakcie użytkowania;
  • która nie zmieni swojego pierwotnego kształtu, tzn. nie rozciągnie się ani nie skurczy w żadnych warunkach (nawet po wielu praniach w wysokiej temperaturze);
  • odznaczającej się efektownym, mocnym splotem;
  • większą gramaturą niż komplety używane zwykle w domach;
  • wyróżniającej się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, tj. przedarcia i przetarcia.
Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00