Pościel bawełniana

Asten / Pościel hotelowa / Pościel bawełniana

Pościel bawełniana

Szukasz eleganckiej, miłej w dotyku i naturalnej pościeli do hotelowego wnętrza? Dobrze trafiłeś. Asten to producent tekstyliów hotelowych, który stawia na najwyższą jakość. Koncentrując się na niej przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowo interesującą i bogatą ofertę, która znalazła uznanie niejednego z naszych Klientów.

Zobacz kartę produktu

Klasyczna pościel z bawełny

Na rynku tekstyliów hotelowych działamy nie od dziś. Tak jak każda branża, również nasza przechodzi zmiany. Jedno jednak pozostaje niezmienne – fakt, że najlepsza pościel to ta wykonana z bawełny. Dlatego i my stawiamy na pościel wykonaną w 100% z tego naturalnego, roślinnego materiału. Uważamy, że dobra gatunkowo i oddychająca pościel bawełniana:

 • jest bardzo przyjemna w dotyku;
 • ma właściwości oddychające;
 • latem chroni przed przegrzaniem, a zimą nie pozwala na utratę ciepła;
 • ma niebagatelny wpływ na jakość snu;
 • jest uniwersalna – sprawdza się zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci;
 • jest najlepsza dla osób borykających się z alergiami.

Jakość ma znaczenie

Asten to doświadczony producent pościeli. Naszych Klientów zapewniamy, że pościel znajdująca się w ofercie Asten jest wykonana wyłącznie z materiałów opatrzonych certyfikatem jakościowym. Materiały, z których produkujemy, spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, a ich właściwości potwierdzają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Wytrzymała – taka powinna być pościel hotelowa i szpitalna

Pościel z segmentu hotelowego, oraz pościel używana w obiektach służby zdrowia jest pościelą przemysłową. Musi ona spełniać bardzo wysokie wymagania wytrzymałościowe. Pościel bawełniana znajdująca się w naszym katalogu wpisuje się w to założenie. Jest to zasługa specyficznej budowy włókien bawełnianych gwarantujących naturalną trwałość oraz wytrzymałość. Biała pościel hotelowa proponowana przez Asten:

 • posiada wysoką odporność na częste pranie przemysłowe w temperaturze 90oC,
 • jest odporna na wielokrotne maglowanie i różnorakie procedury dezynfekcyjne,
 • jest uszyta na „zakładkę”,
 • ma odpowiednią gramaturę 130-160 g/m2.
Zobacz kartę produktu
ss

Estetyka oferowanej przez Asten pościeli

Jesteśmy świadomi, że istnieją różnice między preferencjami naszych Klientów, dlatego dajemy Państwu możliwość wyboru. Proponujemy:

 • pościel gładką,
 • pościel satynową w paski.

Pierwsza z wymienionych opcji, czyli pościel gładka to klasyczne i jednocześnie bezpieczne rozwiązanie. Decydując się na ten rodzaj pościeli mogą mieć Państwo pewność, że spodoba się ona większości z przebywających w Waszym hotelu gości. Drugi rodzaj bielizny pościelowej – czyli satynowa pościel bawełniana w paski o różnych szerokościach (2 mm, 4 mm, 10 mm, 20 mm) – przypadnie do gustu osobom, które cenią luksus. Co więcej, taka ekskluzywna pościel daje poczucie przyjemnego chłodu.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00