Pościel gładka

Asten / Pościel hotelowa / Pościel gładka

Pościel gładka

Pościel gładka to uniwersalne rozwiązanie, które pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Tego typu bielizna pościelowa będzie się idealnie komponować z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi aranżacjami hotelowymi. Jest to również doskonała propozycja dla osób poszukujących pościeli, która mogłaby sprawdzić się w pokojach szpitalnych.

Zobacz kartę produktu

Wiedza i doświadczenie – nasze mocne strony!

Producentem pościeli gładkiej idealnej zarówno dla obiektów zajmujących się działalnością w sektorze turystycznym, jak i obiektów służby zdrowia, jest Asten.

Dysponujemy bogatą wiedzą z zakresu parametrów użytkowych tkanin. Wiemy, na jakie cechy materiałów zwracać uwagę, aby Klienci mogli być zadowoleni z oferowanych produktów. Lata pracy w branży tekstyliów hotelowych pozwalają na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jako doświadczony dostawca wyposażenia do hoteli zdajemy sobie sprawę, jaka powinna być idealna pościel hotelowa i szpitalna, aby:

  • mogła cieszyć oko osób z niej korzystających,
  • być prosta w użytkowaniu – kwestia ważna z punktu widzenia personelu obsługującego obiekt,
  • mogła służyć przez długie lata – jest to istotne w związku z opłacalnością zakupu.

Najwyższa jakość produktów zapewniających komfort podczas snu

Asten stawia na naturalne, wyłącznie atestowane, materiały charakteryzujące się najwyższą jakością, które:

  • zapewniają optymalny komfort snu;
  • są idealne dla uczuleniowców;
  • sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą;
  • są przyjemne w dotyku, nawet dla delikatnej skóry dziecka.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Estetyka pościeli gładkiej zachowana na lata

Asten zapewnia doskonałą pościel gładką, która z całą pewnością nie zawiedzie Waszych oczekiwań i będzie ważnym elementem aranżacji pokoi prowadzonych przez Państwa obiektów noclegowych. Estetyczny wygląd proponowanej przez nas pościeli gładkiej to zasługa materiałów z jakich jest ona wykonana.

Bawełniana bielizna pościelowa, która przeznaczona jest dla hoteli, szpitali różni się od tej z której korzysta się na co dzień we własnym domu. Wymagająca częstego prania, maglowania oraz wykonywania procedur dezynfekcyjnych, pościel hotelowa znajdująca się w ofercie Asten, w trakcie użytkowania nie zmienia swojego pierwotnego kształtu, oraz nie szarzeje. Wysokogatunkowa bawełna, z której uszyta jest nasza pościel, pozwala się nią cieszyć przez długie lata, bez konieczności wymiany na nową.

Zobacz kartę produktu
ss

Pozostałe zalety proponowanej pościeli gładkiej

Znajdującą się w naszym katalogu ekskluzywną pościel hotelową, wyróżnia szeroki wachlarz zalet, spośród których część jest zasługą procesów, jakim pościel została poddana. Na uwagę zasługuje proces:

  • merceryzacji, zapewniający gotowym wyrobom pożądaną gładkość, miękkość i subtelny połysk;
  • sanforyzacji, dzięki któremu pościel nie kurczy się podczas prania.
Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00