Szlafrok waflowy

Asten / Szlafroki hotelowe / Szlafrok waflowy

Szlafrok waflowy

Szlafroki hotelowe są nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki w prestiżowym hotelu. Są one dostępne przede wszystkim w ośrodkach noclegowych wyróżniających się wysokim standardem i zapewniających odpowiedni poziom wygody swoim gościom. Są one również wyrazem troski o komfort osób korzystających z salonów SPA oraz gabinetów medycznych.

Astenproducent tekstyliów hotelowych – pragnie zaspokoić potrzeby wszystkich swoich Klientów, dlatego ma dla Państwa szeroki wybór płaszczy kąpielowych.

Oferujemy szlafroki do hotelu wykonane z najwyższej jakości tkaniny waflowej (szlafrok PIQUE), które doskonale prezentują się w hotelowej łazience. Są one ciekawą alternatywą dla popularnych szlafroków frotte.

Zobacz kartę produktu

Dlaczego warto wybrać szlafroki waflowe?

Nasze ekskluzywne szlafrok z tkaniny waflowej zwanej popularnie gofrą wyróżnia:

  • modny fason – klasyczny krój typu kimono;
  • wiązanie paskiem;
  • efektowny kołnierz;
  • praktyczne kieszenie;
  • doskonałe szycie, z zachowaną dbałość o najmniejszy szczegół;
  • komfort użytkowania.

Co więcej, dzięki splotowi waflowemu nasze szlafroki są wyjątkowo lekkie oraz przewiewne. Bawełna, z której są wykonane, zapewnia doskonałą chłonność i schnie niebywale szybko. Możliwość korzystania z szlafroków waflowych może być kolejnym elementem, który wpłynie na pozytywną opinię gości o Państwa hotelu.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Nieskazitelna biel naszych szlafroków

Polecamy szlafroki waflowe w klasycznym kolorze białym, który daje możliwość wielokrotnego prania i odświeżania bez efektu blaknięcia barwy materiału. Dodatkowo, biel płaszcza kąpielowego doskonale współgra z bielą ręczników hotelowych, które można znaleźć w większości renomowanych obiektów noclegowych.

Wielu gości hotelowych preferuje białe szlafroki, wynika to najczęściej z jednej przyczyny. Otóż kolor biały pokazuje wszelkie skazy oraz zabrudzenia. Zdaniem wielu osób idealnie białe tekstylia hotelowe są wizytówką hotelu i świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług.

Zobacz kartę produktu
ss

Intensywne użytkowanie to nie problem

Tkanina, z której wykonane są proponowane przez naszą firmę eleganckie szlafroki waflowe charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników mechanicznych. Wielokrotne pranie w wysokich temperaturach oraz suszenie w suszarkach bębnowych nie stanowi problemu na szlafroków bawełnianych z katalogu Asten.

Szlafrok skrojony na miarę sukcesu

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować rozwiązania idealnie skrojone na miarę prowadzonej przez nich działalność. Aby ułatwić prowadzenie biznesu możemy zaopatrzyć Państwa hotel w szlafroki waflowe w dwóch rozmiarach S/M i L/XL (w razie gdy zaistnieje taka potrzeba możemy dostarczyć większe rozmiary). Dodatkowo na życzenie wykonujemy haft z logiem firmy lub hotelu.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00