Szlafrok frotte bawełna

Asten / Szlafroki hotelowe / Szlafrok frotte bawełna

Szlafroki frotte bawełniane

Owijanie się ręcznikiem po wyjściu z kąpieli to dobry pomysł, nie ulega jednak wątpliwości, że nie wszyscy są zwolennikami tej metody. Duża część osób preferuje płaszcze kąpielowe. Jeśli pragną Państwo zapewnić swoim gościom w takiej sytuacji możliwość wyboru pomiędzy ręcznikiem kąpielowym a szlafrokiem, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Asten – doświadczony producent szlafroków frotte – ma w swojej ofercie bogaty wybór szlafroków hotelowych.

Zobacz kartę produktu

Komfortowe szlafroki frotte

Proponujemy Państwu szlafroki hotelowe wykonane są w 100% z bawełny, w ich składzie brak jest syntetycznych dodatków.

Wysokiej klasy włókna oraz, zastosowane w przypadku szlafroków kolorowych, barwniki sprawiają, że nasze płaszcze kąpielowe nie tracą swoich walorów (koloru, kształtu) mimo wielokrotnego prania.

Nasze szlafroki z bawełny są wyjątkowo miękkie i puszyste dzięki zastosowaniu dwustronnego pętelkowania typu frotte. Skutecznie chronią przed chłodem i doskonale wchłaniają wilgoć po kąpieli pod prysznicem lub w basenie. Proponujemy szeroki zakres modeli i gramatur frotte (od 210 do 400 g/m2).

Szlafroki bawełniane przyjazne dla skóry

Proponowane szlafroki hotelowe frotte dzięki temu, że uszyto je z całkowicie naturalnych materiałów, są odpowiednie dla osób:

  • z alergiami, które mogą źle reagować na sztuczne tkaniny i syntetyczne barwniki do odzieży;
  • posiadających skórę podatną na podrażnienia.

Warto zainwestować w wysokiej klasy szlafroki hotelowe frotte, dzięki którym goście poczują się niezwykle komfortowo, a dobre wrażenia sprawią, że będą wartościowymi ambasadorami oferowanych w obiekcie usług.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Bogactwo rozmiarów w naszej ofercie

Pozostające w naszej ofercie eleganckie szlafroki z frotty doskonale sprawdzają się w hotelach, pensjonatach, salonach SPA, gabinetach medycyny estetycznej czy szpitalach. Są one na tyle uniwersalne, że bez przeszkód mogą je nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Proponujemy Państwu płaszcze kąpielowe w szerokiej gamie rozmiarów od S/M do L/XL. Płaszcze w najmniejszym rozmiarze sprawdzą się doskonale jako szlafroki frotte dla dzieci. Co więcej, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć szlafroki z bawełny w rozmiarach większych niż te, które znajdują się w naszej stałej ofercie.

Zobacz kartę produktu
ss

Luksusowe wyroby w zasięgu Twojej ręki

Nasze szlafroki hotelowe frotte to wyroby specjalistyczne godne najlepszych 5-gwiazdkowych hoteli. Tworzą idealny komplet z proponowanymi przez nas ręcznikami hotelowymi. Doskonale sprawdzają się jako szlafroki reklamowe, w związku z tym oferujemy ich personalizację za pomocą haftu.

Decydując się na ich zakup zapewniacie Państwo wygodę gościom swojego hotelu lub SPA. Co ważne, wybierając produkty z katalogu Asten minimalizujecie także koszty związane z koniecznością szybkiej wymiany szlafroków na nowe.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00