Szlafrok z logo

Asten / Szlafroki hotelowe / Szlafrok z logo

Szlafrok z logo

Szlafrok to standard w każdym 5-gwiazdkowym hotelu, luksusowym pensjonacie, SPA, gabinecie medycznym. Oferowane w nich płaszcze kąpielowe powinny chronić przed chłodem, osuszać wilgotną skórę po kąpieli i gwarantować komfort użytkowania.

W przypadku obiektów noclegowych powinny dodatkowo pasować do reszty tekstyliów łazienkowych. Daje to poczucie harmonii, i dowodzi wysiłku, jaki włożony został w aranżację wnętrza czy dobór niezbędnych dodatków. Ich wybór zatem nie powinien być przypadkowy.

O randze hotelu świadczyć może każdy najmniejszy szczegół, na który, wbrew pozorom, gość zwróci uwagę. Jednym z takich detali jest szlafrok z nadrukiem.

Zobacz kartę produktu

Logo na szlafroku kąpielowym

Jesteśmy świadomi Państwa potrzeb i praw, jakimi rządzi się branża hotelowa, w której funkcjonujemy. Na życzenie Klientów wykonujemy haft logo na zamawianych szlafrokach kąpielowych. Do tego celu wykorzystujemy specjalne nici, które dają nieograniczone możliwości realizacji, i które nie tracą koloru w trakcie prania w wysokiej temperaturze.

Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wykonać haft komputerowy najróżniejszych wzorów. Wyszywamy żądany wzór w postaci logo lub grafiki w zależności od Państwa projektu. W ten sposób przygotowane szlafroki frotte z haftem:

  • staną się niepowtarzalne;
  • stanowić będą dowód Twojego profesjonalizmu;
  • sprawią, że Twoi Klienci szybciej zapamiętają nazwę hotelu, SPA;
  • wpłyną pozytywnie na rozpoznawalność marki.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Etykiety żakardowe

Drugim sposobem na personalizację szlafroka jest zaopatrzenie go w odpowiednio zaprojektowaną etykietkę żakardową.

Zapewniamy wszywki żakardowe wykonywane przy wykorzystaniu techniki tkackiej, która umożliwia stworzenie produktu dopasowanego do potrzeb i preferencji każdego Klienta. Proponowane przez Asten wszywki wyróżnia:

  • trwałość – umiejętnie wszyte, stanowią integralną całość ze szlafrokiem;
  • dokładność odwzorowania oryginalnego pomysłu (tj .logo) klienta;
  • żywa kolorystyka;
  • odporność na spieranie się i przetarcia.

Podobnie, jak haft logo na szlafroku, również etykietki żakardowe uczestniczą w budowaniu wizerunku marki Państwa hotelu czy pensjonatu. Aby podwoić siłę obu wymienionych metod personalizacji, istnieje możliwość ozdobienia szlafroka kąpielowego zarówno haftowanym logiem, jak i wszywką żakardową.

Zobacz kartę produktu
ss

Jakość produktów z naszej oferty

Aby haft i etykietka mogły zrealizować powierzone zadanie, muszą one znaleźć się na wyrobach wyróżniających się wysoką jakością i odpowiednim designem. Takie właśnie są nasze płaszcze kąpielowe. Proponowane Państwu szlafroki frotte, waflowe, welurowe są produkowane z naturalnych bawełnianych tkanin, przewiewne, łatwe do utrzymania w czystości, oraz wytrzymałe na pranie w pralni przemysłowej. Nasze szlafroki hotelowe z nadrukiem, lub bez, to po prostu najlepszy możliwy wybór.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00