Ochraniacze na poduszki

Asten / Ochraniacze / Ochraniacze na poduszki

Ochraniacze na poduszki

Wyposażenie znajdujące się w obiektach świadczących usługi noclegowe poddawane jest intensywnej eksploatacji. Co więcej, korzysta z niego niezliczona liczba gości hotelowych, którzy wymagają, aby znajdujący się w pokoju sprzęt i tekstylia były niezawodne, estetyczne, i aby wyróżniały się niemal sterylna czystością. Jednak, czy jest to możliwe w warunkach hotelowych? Jak najbardziej – tak, pod warunkiem, że znajdujące się w pokoju wyposażenie wyróżniać będzie się najwyższą jakością.

Asten – doświadczony producent tekstyliów hotelowych – ma dla Państwa w swojej ofercie m.in. pościel hotelową, której jakość spełnia wymagania obowiązujące w branży hotelowej. Komfort spania gości hotelowy jest naszym priorytetem, dlatego mamy w naszej ofercie również ochraniacze na poduszki.

Zobacz kartę produktu

Sposób na wydłużenie żywotności poduszek hotelowych

Poszewka ochronna z naszej oferty jest doskonałym pomysłem, jeśli zależy Państwu, aby poduszki znajdujące się na łóżkach w waszym hotelu mogły służyć jak najdłużej. Ochraniacze są przeznaczone do długotrwałego stosowania, dlatego ich zakup można potraktować niczym inwestycję. Ich obecność pozwala stworzyć skuteczną barierę zabezpieczającą wkład łóżkowy przed kontaktem z wilgocią, np. nieopatrznie rozlaną przez gościa kawą. Ponadto zapewniają one maksymalną ochronę pościeli przed zabrudzeniem, które w warunkach hotelowych nie należy do rzadkości.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Komfort snu

Proponowane poszewki ochronne nie mają najmniejszego wpływu na kształt ani wygląd poduszki. Dyskretnie ukryte pod elegancką poszewką hotelową są całkowicie niedostrzegalne. Wbrew pozorom, nie budzą one przykrych skojarzeń z nieestetyczną ceratą. Wodoodporny pokrowiec na poszwę wykonany jest z miękkiego i antystatycznego tworzywa, co jest dodatkową zaletą. Ochraniacze na poduszkę są lekkie i niemal niewyczuwalne w trakcie spoczynku, co gwarantuje gościom hotelowym najwyższy komfort snu.

Zdrowy sen Twoich gości

Poszewka ochronna na poduszkę może mieć niebagatelne znaczenie jeśli weźmiemy pod uwagę, że wśród gości hotelowych mogą się znaleźć osoby cierpiące z powodu alergii. Ochraniacz jest bowiem całkowicie antyalergiczny, jego stosowanie nie wywołuje reakcji uczuleniowych. Jest on przewiewny, nie przepuszcza szkodliwych roztoczy kurzu domowego, zapobiega rozwojowi wirusów i bakterii.

Zobacz kartę produktu
ss

Odporność mechaniczna ochraniacza

Ochraniacze są doskonałym rozwiązaniem w przypadku obiektów noclegowych, ponieważ:

  • nadają się do prania w wysokich temperaturach;
  • nie zmieniają kształtu pod wpływem intensywnego użytkowania;
  • nie szarzeją;
  • są proste w użytkowaniu – wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny sprawia, że zakładanie ochraniacza jest niezwykle łatwe i pozwala na bardzo szybkie i skuteczne zabezpieczenie poduszki.
Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00