Ochraniacze na kołdry

Asten / Ochraniacze / Ochraniacze na kołdry

Ochraniacze na kołdry

Sen jest ważny – o tym wie każdy, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, status społeczny. Każdy z nas ma jednak inny przepis na dobry sen. Jednym wystarczy kilka godzin odpoczynku na sofie, pod kocem, inni potrzebują warunków hotelowych.

Czysta i pachnąca pościel, wygodny materac to coś, co większości z nas kojarzy się z komfortem pokoju hotelowego. Aby mógł być on możliwy do realizacji niezbędne są odpowiedniej jakości tekstylia, przystosowane do specyficznych warunków, jakie panują w hotelu. Ponadto w tego typu miejscach stosowane są dodatkowe elementy wyposażenia łóżka, które często pomijamy w swoich domach. Jednym z takowych elementów jest ochraniacz na kołdrę.

Zobacz kartę produktu

Poszewki ochronne na kołdrę dla Twojego hotelu

Obiekty świadczące usługi hotelowe goszczą bardzo wielu klientów, korzystających z tych samych pokojów, tych samych łóżek. Aby w tej sytuacji móc zachować należytą czystość, niezbędne jest częste pranie bielizny pościelowej. To jednak nie wystarczy, aby kołdry i poduszki mogły zachować świeżość na długo. Rozwiązaniem jest zaopatrzenie pokojów w ochraniacze na kołdry z oferty Asten – renomowanego producenta tekstyliów hotelowych.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Produkt, którego potrzebujesz

Odpowiednio dopasowane poszewki ochronne na kołdrę są jednym z kluczowych warunkiem komfortowego snu. Są idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do długotrwałego stosowania w miejscu, gdzie wymagana jest maksymalna ochrona pościeli. Nasze ochraniacze:

  • zabezpieczają kołdrę przed zabrudzeniem i plamami;
  • są wodoszczelne;
  • uszyte zostały z materiału przepuszczającego powietrze – chroni to przed nadmiernym poceniem się;
  • są antyalergiczne;
  • pozwalają utrzymać temperaturę na stałym poziomie, co ma wpływ na dobry sen;
  • pochłaniają i zatrzymują ciepło, kiedy jest nam gorąco, i oddają ciepło, kiedy jest nam zimno;
  • są niemal niedostrzegalne – nie widać ich spod eleganckiej poszwy na kołdrę;
  • przedłużają czas użytkowania kołdry – w tym wypadku zakup naszych ochraniaczy jest inwestycją, która odsuwa w czasie niemały wydatek związany z wymianą kołdry na nową.
Zobacz kartę produktu
ss

Twoje zadowolenie i nasza satysfakcja

Państwa zadowolenie i zadowolenie Waszych gości jest dla nas priorytetem. Ogromna satysfakcja, jaką czerpiemy mogąc być częścią Państwa sukcesu, jest dla nas motorem do działań dzięki, którym ciągle się rozwijamy. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty powstały na bazie doświadczeń hotelarzy pragnących podzielić się ze światem swoimi obserwacjami. Wszystkie nasze produkty to jakość sama w sobie. Takie też są nasze ochraniacze na kołdrę, które dyskretnie zabezpieczają ją przed zabrudzeniem, do tego są łatwe w obsłudze (są zapinane na zamek błyskawiczny) i w utrzymaniu czystości.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00