Ochraniacze na materac

Asten / Ochraniacze / Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac

Oszacowano, że ponad 9 tysięcy dni naszego życia spędzamy w łóżku. Aby był to dobrze spędzony czas, ważne jest odpowiednio przygotowane miejsce do odpoczynku. Dlatego dobry materac jest na wagę złota. To on, wraz z łóżkiem, należy do najważniejszego wyposażenia pokoju hotelowego. Wpływa on na jakość snu, a tym samym na to, czy spędzający na nim noc goście obudzą się wyspani i wypoczęci. Nieodpowiednio dobrany może stać się przyczyną utraty zainteresowania ze strony Klientów, którzy zniechęceni brakiem komfortu już więcej nie zjawią się w hotelu.

Druga sprawa, to kwestia zachowania odpowiedniego poziomu czystości materaca, na którym rocznie śpi nawet ponad setka osób – przynajmniej w hotelach cieszących się dużą popularnością. W tym przypadku niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie materaca. Początkującym hotelarzom wydawać się to może niezbyt istotną sprawą. Jest to jednak mylne przeświadczenie wynikające często z braku doświadczenia.

Zobacz kartę produktu

Dlaczego ochraniacz na materac to hotelowy niezbędnik?

Asten – producent tekstyliów specjalistycznych dedykowanych dla branży hotelarskiej – powołany został do życia przez specjalistów świadomych roli, jaką odgrywają ochraniacze na materac. Zajmują one ważną pozycję w naszej ofercie. Wysokogatunkowe ochraniacze na materac proponowane przez Asten:

  • pomogą Ci przedłużyć cykl życia Twojego materaca,
  • zapewnią materacowi odpowiednią higienę – ochronią go przed wodą i różnymi zanieczyszczeniami,
  • wpłyną na komfort użytkowania materaca,
  • pomogą zachować wyjątkową miękkość materaca na dłużej.

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Idealne rozwiązanie dla alergików

W Twoim hotelu śpią przeróżni goście, różnią się oni wiekiem, czasem spędzonym w pokoju, są wśród nich również osoby cierpiące z powodu różnego rodzaju alergii. Dla nich podkład na materac jest szczególnie ważny, ponieważ źródłem ich dolegliwości są nierzadko alergeny ukryte w często eksploatowanym materacu. Decydując się na zakup, znajdującego się w ofercie Asten, ochraniacza na materac zyskają Państwo pewność, że wszyscy Wasi gości zaznają komfortowego snu. Nasze podkłady na materac stanowią idealną barierą dla roztoczy i bakterii.

Zobacz kartę produktu
ss

Ochraniacze na materac w naszej ofercie

W ofercie Asten znajdą Państwo dwa rodzaje ochraniaczy na materac:

  • spełniające swoją rolę dzięki obszyciu wszystkich stron warstwy ochronnej materiałem, wykończonym gumą ściągającą (tzw. „pełne obszycie);
  • w których zastosowano szeroką gumę stabilizującą wszystkie rogi ochraniacza, a także zapobiegającą jego przesuwaniu się w czasie snu.

Nasze ochraniacze na materac są niebywale proste w obsłudze. Pokryte są one wygodnym, oddychającym i miłym w dotyku materiałem. Co istotne, można je prać w bardzo wysokiej temperaturze, co pozwala zachować niemal sterylną czystość i świeżość.

Czytaj więcej

Zapoznaj się z szeroką ofertą ekskluzywnych poduktów Asten

Call Now Button22 243 55 00