Obrusy restauracyjne z haftowanym logo

Asten / Obrusy / Obrusy restauracyjne z haftowanym logo

Obrusy restauracyjne z haftowanym logo

Prowadząc restaurację warto zatroszczyć się o estetykę jej wyposażenia. Ma ona duży wpływ na to, co myślą o lokalu goście. W obiektach zajmujących się działalnością usługową w branży gastronomicznej najważniejsze są podawane dania, jednak serwowanie ich na wysłużonym, poplamionym, niepasującym do aranżacji wnętrza obrusie, czy też brak serwetek nie pozostaną niezauważone. Co więcej, może to skutecznie zniechęcić gości, którzy następnym razem będą woleli zjeść posiłek w konkurencyjnej restauracji.

Jeśli uważają Państwo, że obrusom w Waszej restauracji daleko do doskonałości, zapraszamy do kontaktu z nami. Asten to hurtowania tekstyliów, która pomoże dobrać obrusy w taki sposób, że będą idealnie pasowały do stołów w restauracji, i wpasują się w estetykę wystroju wnętrza. Nasze obrusy restauracyjne zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Jesteśmy pewni, że nie zawiodą także Waszych oczekiwań.

Zobacz kartę produktu

Najwyższa jakość naszych obrusów

Obrusy z katalogu Asten powstały ze starannie wyselekcjonowanych tkanin zapewniających naszym wyrobom doskonałe właściwości użytkowe. Są one:

  • przystosowane do intensywnego użytkowania;
  • świetnie sprawdzają się w warunkach restauracyjnych, w których dobry obrus jest produktem pierwszej potrzeby;
  • odporne na rozciąganie;
  • szybko schną;
  • nie uczulają.

Obrusom z oferty Asten nie straszne jest częste pranie w wysokiej temperaturze, z użyciem silnych środków chemicznych. Nasze obrusy wyróżnia niesamowita trwałość, dzięki czemu można ich bez obaw używać przez długi okres czasu, bez konieczności kupna nowych. Wiąże się to z oszczędnościami, zwłaszcza w przypadku większych restauracji mogących pomieścić w jednej chwili wielu Klientów.

Wyhaftujemy Twoje logo na obrusach!

Doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza

Nasze wyroby dają możliwość stworzenia wielu ciekawych aranżacji. Proponujemy obrusy, które stanowić będą idealny dodatek do wystroju miejsca. Produkty z katalogu Asten to esencja elegancji oraz klasycznego minimalizmu, który może zagościć również w Państwa restauracji i cieszyć oko Waszych Klientów. Naszą specjalnością są obrusy jednobarwne łączące w sobie wszechstronność i klasykę, którą na Państwa prośbę możemy wzbogacić o haftowane logo hotelu czy pensjonatu.

Zobacz kartę produktu
ss

Nasz oferta to odpowiedź na Państwa potrzeby

Korzystając z naszych usług nie trzeba się o nic martwić. My zadbamy o każdy szczegół zlecenia. Zadbamy o dostosowanie produktu zarówno pod kątem rozmiarów, kształtu, jak i wielkości stołów znajdujących się w pomieszczeniach. Szyjemy obrusy w nietypowych rozmiarach według potrzeb naszych Klientów. Nasze doświadczenie i wiedza jest do Państwa dyspozycji. Służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Czytaj więcej

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00