Obrusy hotelowe z haftowanym logo

Asten / Obrusy / Obrusy hotelowe z haftowanym logo

Obrusy hotelowe z haftowanym logo

W hotelarstwie działamy na tyle długo, aby wiedzieć, że zaopatrując obiekty świadczące usługi noclegowe niezmiernie ważna jest kompleksowość. Branżę, w której funkcjonujemy wyróżnia duże zapotrzebowanie w kwestii wszelkiego rodzaju tekstyliów. W związku z tym, że hotele w pierwszej kolejności pełnią funkcję noclegową bardzo ważną rolę w ich wyposażeniu odgrywa pościel hotelowa, kołdry, poduszki oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze. Z drugiej strony wymagają one najwyższej jakości, estetycznych, chłonnych ręczników hotelowych i szlafroków kąpielowych.

Warto jednak podkreślić, że tekstylia hotelowe to nie tylko bielizna pościelowa i asortyment akcesoriów łazienkowych. Dlatego w naszej ofercie, specjalnie dla Państwa hotelu, mamy wysokogatunkowe obrusy hotelowe.

Zobacz kartę produktu

Nasza obrus na Twoim stole

Proponujemy obrusy na stoły okrągłe i prostokątne. Obrusy prezentowane przez Asten będą pasowały do każdego stołu, bez względu na jego długość i szerokość, ponieważ dysponujemy szeroką gamą rozmiarów obrusów hotelowych. Dopasujemy rozkrój tkanin do Państwa potrzeb, co pomoże w zoptymalizowaniu zużycia wybranej przez Ciebie tkaniny obrusowej i kosztów związanych z wyprodukowaniem jednego obrusa.

Staramy się dostosować naszą ofertę do Waszych potrzeb, dlatego korzystając z usług i produktów Asten mogą państwo mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby Wasz hotel mógł być wyposażony jedynie w najlepsze obrusy, idealnie dopasowane do posiadanych stołów. Państwa satysfakcja jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Nieśmiertelna biel

Nasze obrusy zauroczą każdego z gości. Naszym Klientom polecamy przede wszystkim śnieżno białe obrusy, będące synonimem elegancji, klasy i szyku. Sterylnie czyste obrusy świadczyć będą o renomie hotelu, o chęci zadbania o każdy najmniejszy szczegół, na który prędzej, czy później Klienci zwrócą uwagę. Ucztowanie przy tak nakrytym stole to ogromna przyjemność.

Wyhaftujemy Twoje logo na obrusach!

Z haftem, czy bez?

Rozmiar, kształt i kolor obrusu to jednak nie wszystko, co dla Was mamy. Na życzenie Klienta nanosimy na tkaninę haft logo hotelu, który:

  • sprawi, że obrus stanie się niepowtarzalny;
  • będzie świetnym dodatkiem i ozdobą;
  • sprawi, że Klienci szybciej zapamiętają nazwę hotelu, a być może dzięki temu szybciej do niego wrócą;
  • będzie świadectwem profesjonalnej obsługi.
Zobacz kartę produktu
ss

Jakość naszych obrusów

Do produkcji obrusów z katalogu Asten wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały oraz tkaniny, które:

  • wyróżniają się wysoką wytrzymałością,
  • prezentują się w bardzo estetyczny sposób,
  • są łatwe do utrzymania w czystości,
  • są wytrzymałe na działanie czynników mechanicznych,
  • nie zmieniają koloru pod wpływem wysokich temperatur w trakcie prania.
Czytaj więcej

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Call Now Button22 243 55 00